به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ ساعت ۰۹:۰۶
کد مطلب : ۲۷۹۳۲۹

تذکر تند کریم باقری درباره پرسپولیس

تذکر تند کریم باقری درباره پرسپولیس
گروه ورزشی: مربی پرسپولیس درباره یک تذکر جدی به بازیکنان پرسپولیس که درباره قهرمانی این تیم مصاحبه می‌کنند توضحاتی داد.کریم باقری در بخشی از یک گفتگوی مشروح درباره تذکری که به بازیکنان پرسپولیس داده است اشاره کرد و گفت: برخی از بازیکنان پرسپولیس مصاحبه کردند و گفتند جام گرفتن عادی شده است. من بابت همین مصاحبه‌ها و این نوع حرف‌ها به آنها تذکر دادم. قهرمان شدن به هیچ عنوان آسان نیست و بعضی صحبت‌ها نمی‌تواند در شأن باشگاه پرسپولیس باشد. وقتی یک تیم می‌خواهد قهرمان شود، باید کل مجموعه زحمت بکشند و اینطور نیست که خیلی ساده قهرمان شویم. من از بچه ها می‌خواهم هرگز چنین مصاحبه‌هایی انجام نداده و نگویند که قهرمانی عادی شده است. بعضی مصاحبه ها می‌تواند شأن پرسپولیس را پایین بیاورد.
 
وی درباره جدایی کنعانی زادگان از پرسپولیس نیز گفت: من هم شنیده ام که به احتمال فراوان جدا خواهد شد اما به صورت قطعی نمی‌دانم. به هر حال در تاریخ پرسپولیس بازیکنان زیادی از این تیم جدا شده‌اند و بازیکنان زیادی هم پیراهن این تیم را برتن کرده‌اند. فوتبال حرفه‌ای است و نباید به این مسائل حساسیت داشته باشیم. به هر حال بازیکنان ممکن است در زندگی خودشان تصمیماتی بگیرند و دنبال پیشرفت باشند.
مرجع : خبر ورزشی
برچسب ها: کریم باقری
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *