به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ ساعت ۰۹:۵۴
کد مطلب : ۲۷۹۳۵۰

کدام معلمان مشمول قانون رتبه‌بندی می‌شوند؟

کدام معلمان مشمول قانون رتبه‌بندی می‌شوند؟
گروه جامعه: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی جزئیات لایحه رتبه‌بندی معلمان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. رضا حاجی‌پور سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: امروز کمیسیون آموزش به بررسی جزئیات لایحه نظام رتبه‌بندی معلمان پرداخت و مصوب کرد که سند تحول تمامی نیروهای آموزشی، تربیتی و اداری آموزشی مشمول قانون رتبه‌بندی معلمان شوند. 

وی توضیح داد: بر اساس این مصوبه مشمولان طرح طبقه‌بندی مشاغل معلمان کشور شامل آموزگار، دبیر، هنرآموز، مربی امور تربیتی، مشاور واحد آموزشی، مراقب سلامت، مدیر و معاون شاغل در واحدهای آموزشی و تربیتی می‌شود یعنی آن‌هایی که صرفا در مشاغل مذکور در واحدهای آموزشی و تربیتی اشتغال به خدمت دارند.

حاجی‌پور افزود: با این مصوبه مشکل آن بخش از نیروهای اداری حل می‌شود که به صورت آموزشی جذب وزارت آموزش و پرورش شده بودند. به عبارت دقیق‌تر تمامی نیروهایی که به صورت آموزشی در آموزش و پرورش جذب شده‌اند، شامل رتبه‌بندی معلمان خواهند شد.
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *