به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ ساعت ۱۸:۰۳
کد مطلب : ۲۷۹۴۳۶

حمایت از پژوهش‌ها در حوزه مدیریت شناختی

حمایت از پژوهش‌ها در حوزه مدیریت شناختی
گروه علمی: علوم و فناوری‌های شناختی دارای کارکردهای ویژه‌ای است که در حوزه مدیریت نیز استفاده‌های فراوانی دارد و بر همین اساس، نوآوری‌های مدیریت شناختی مورد حمایت قرار می‌گیرد.با توجه به اهمیت ورود فناوری‌های علوم انسانی و شناختی به مدیریت، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از طرح‌های پژوهشی درحوزه مدیریت شناختی حمایت می‌کند.این ستاد زمینه‌ای را فراهم آورده تا دانش مدیریت شناختی به عنوان یکی از رشته‌های دانشگاهی مورد توجه قرار بگیرد و زمینه توسعه آن با ورود پژوهش‌های کاربردی و فناورانه فراهم شود.
 
حمایت از پژوهش‌ها در حوزه مدیریت شناختی
حمایت از فعالان حوزه پژوهش، فناوران و دانشگاهیان در عرصه شناختی، یکی از اولویت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است و بر همین اساس، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی با هدف تحقق بخشیدن به اهداف و اولویت‌های مدیریت مانند مدیریت راهبردی، مدیریت نیروی انسانی، مدیریت بازاریابی بر اساس علوم، مبانی و رویکردهای شناختی از پژوهشگران فعال در این حوزه دعوت کرد.

 پژوهشگران و محققان می‌توانند در چهار حوزه رهبری ومدیریت راهبردی، مدیریت رفتار سازمانی و سرمایه های انسانی، مدیریت برندینگ و بازاریابی و رویکردهای جدید در مدیریت و سازمان  مانند علوم اعصاب سازمانی، داده‌کاوی هوشمند شناختی در مدیریت با رویکردهای شناختی ، طرح های پیشنهادی خود را ارائه دهند.
علاقمندان برای آگاهی از اولویت‌های ویژه این فراخوان به فایل راهنمای ثبت طرح پژوهشی مدیریت شناختی در وب‌سایت ستاد مراجعه کنند.

تمامی پژوهشگران توانمند و دارای شرایط با دریافت فرم طرح‌نامه و تکمیل آن بر اساس راهنمای پروپوزال، طرح پژوهشی مدیریت شناختی را تکمیل کرده و از 10 تا 20 تیرماه سال جاری فرصت دارند تا از طریق کارتابل کاربری خود در سایت ستاد بارگذاری کنند.
 
برچسب ها: علوم شناختی