کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با قراردادی تا 2023

رسمی؛ اولیویه ژیرو به میلان پیوست

26 تير 1400 ساعت 17:30

گروه ورزشی: مهاجم فرانسوی چلسی پس از حرف و حدیث های بسیار سرانجام به میلان ملحق شد.


 از مدتها قبل مشخص بود که اولیویه ژیرو فصل پایانی حضور خود در چلسی را پشت سر می گذارد؛ در این بین چند تیم لیگ برتری به جذب ژیرو علاقمند بودند اما از همان ابتدا گفته شد که باشگاه چلسی ترجیح می دهد این بازیکن را به رقبای خود نفروشد و همین اتفاق نیز رخ داد.
مهاجم فرانسوی دیروز به میلان رسید و دقایقی پیش پس از تست‌های پزشکی رسماً به عنوان خرید جدید روسونری معرفی شد. قرارداد او دو ساله است.
چلسی نیز از این انتقال 2 میلیون یورو دریافت خواهد کرد. ژیرو در انتهای فصل بازیکن آزاد بود ولی چلسی ماه آوریل بند تمدید خودکار او را فعال کرده بود تا از جدایی اش به عنوان بازیکن آزاد جلوگیری کند.
 

 
ژیرو که سال 2018 از آرسنال راهی چلسی شد، در بیش از 250 بازی در لیگ برتر، 90 گل زد و 32 پاس گل داد. او با چلسی ماه گذشته فاتح لیگ قهرمانان شده بود.
 

  
 ژیرو دیروز در صفحه اجتماعی خود به شکل رسمی با هواداران چلسی خداحافظی کرده بود. او در توییتر خود نوشت:« از همه آبی ها، هم تیمی هایم،  همه مربیانم و کل باشگاه به خاطر این لحظات خاص بسیار سپاسگزارم. من یک سفر جدید را با قلبی سبک و شاد شروع می کنم. قهرمانی های ما در جام حذفی، لیگ اروپا و لیگ قهرمانان بسیار باشکوه بود.»


کد مطلب: 282953

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/282953/رسمی-اولیویه-ژیرو-میلان-پیوست

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir