'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> مراقب سرقت آنلاین لوازم خانگی باشید - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۱۸
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ ساعت ۱۳:۰۵
کد مطلب : ۲۸۳۴۸۷

مراقب سرقت آنلاین لوازم خانگی باشید

مراقب سرقت آنلاین لوازم خانگی باشید
گروه جامعه: مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار درون شهری شهرداری تبریز از شهروندان خواست به باربری‌هایی که در سایت‌های تبلیغاتی دیوار و فضای مجازی تبلیغ می‌کنند اعتماد نکنند چرا که لوازم خانگی شهروندان سرقت شده و قابل رهگیری نبوده است.فاضل نادری گفت: تعدادی از موسسات فاقد پروانه بهره برداری و افراد سودجو فاقد پروانه فعالیت و اشتغال به نام‌های مختلف در سایت‌های دیوار و فضای مجازی آگهی می‌دهند و حتی برخی از آن‌ها از نام برخی شرکت‌های معتبر دارای پروانه از سازمان مدیریت حمل ونقل بارشهرداری تبریز سوء استفاده کرده و با تبلیغات گسترده در فضای مجازی و اینترنت و با چرب زبانی مردم را فریب و پس از مراجعه به منازل مشکلات عدیده‌ای ایجاد و مبالغ زیادی از بابت حمل اثاث منزل از همشهریان محترم دریافت می‌کنند.

وی افزود: شهروندان محترم اگر می‌خواهند وسایل منزلشان صحیح و سلامت جابجا شود و گرفتار مسائل حاشیه‌ای نشوند، فقط به شرکت‌های دارای پروانه بهره برداری معتبر از سازمان مدیریت حمل ونقل بار شهرداری تبریز مراجعه نمایند و پس از این که پروانه و موقعیت دفتر شرکت را مشاهده کردند به حمل بار منزل با شرکت‌های مذکور اقدام نمایند.

نادری ادامه داد: بیش از ۹۸ درصد افرادی که در سایت‌هایی از جمله دیوار و فضای مجازی تبلیغات باربری انجام می‌دهند، غیرمجاز و فاقد پروانه هستند و هیچ نام، نشان و مکانی برای فعالیت ندارند و با توجه به گران قیمت بودن لوازم خانگی، کار اسباب کشی بسیار حساس است.

وی اضافه کرد: افراد فاقد پروانه در حمل و نقل وسایل منزل با داشتن چندین خط تلفن و دایورت این خط‌ها به صورت سیار فعالیت می‌نمایند و مواردی گزارش شده است که افراد در تبریز حضور ندارند و ساکن فلان روستا در فلان شهرستان هستند و بعد از آن که با آن‌ها تماس گرفته می‌شود، افراد موردنظرشان را برای بارگیری با طرح و برنامه قبلی نقشه سرقت وارد منازل مردم می‌شوند و قطعا باید از وقوع جرم پیشگیری شود.

نادری تصریح کرد: بار‌ها شاهد بوده ایم که افراد سودجوبرای این که مبلغ مورد نظرشان را از مردم دریافت کنند، کالا‌های اساسی شهروندان از جمله یخچال، ماشین لباسشویی و یا تلویزیون را پیش خودشان نگه می‌دارند و تا فرد مبلغ را ندهد تخلیه نمی‌کنند بنابراین از شهروندان درخواست می‌کنیم برای حمل وسایل منزل بدون توجه به شماره‌های درج شده در سایت‌ها و فضای مجازی به شرکت‌های باربری دارای پروانه از شهرداری تبریز مراجعه کنند.
مرجع : برنا
برچسب ها: سرقت لوازم خانگی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *