به روز شده در ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ ساعت ۱۹:۰۷
کد مطلب : ۲۸۳۷۹۸

ناگفته های مهران غفوریان از «زیر آسمان شهر»

گروه هنری: برنامه «۱۴ اینچ» با حضور مهران غفوریان که قرار بود این هفته پخش شود به هفته آینده موکول شد.
ناگفته های مهران غفوریان از «زیر آسمان شهر»
فرزام محبی تهیه کننده و کارگردان برنامه «۱۴ اینچ» درباره جا به جایی کنداکتور برنامه هفته جاری بیان کرد: قسمت جدید از برنامه با حضور مهران غفوریان به مرور سریال «زیر آسمان شهر» می پردازد که این برنامه قرار بود این هفته پخش شود.
وی با اشاره به تاخیر در پخش این برنامه علی رغم اطلاع رسانی خود شبکه عنوان کرد: این شب ها جشنواره عید تا عید از شبکه آی فیلم پخش می شود که فیلم های این جشنواره هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می رود و به همین دلیل «۱۴ اینچ» این هفته پخش نخواهد شد.محبی با اشاره به پخش این برنامه در هفته آینده گفت: قسمت جدید «۱۴ اینچ» جمعه هفته آینده روی آنتن می رود و مهران غفوریان از ناگفته های خود درباره زیر آسمان شهر می گوید.
برنامه تلویزیونی «۱۴ اینچ» ساختاری گفتگو محور داره و یک گپ شبانه در خصوص سریال هایی است که طی سالها از تلویزیون پخش شده و اقبال زیادی بین مخاطبان پیدا کرده است.
این برنامه گفتگوهایی با بازیگران و کارگردانان سریال ها دارد و از استنداپ کمدی و بخش های دیگر نیز بهره گرفته است.
عوامل برنامه عبارتند از؛ تهیه کننده و کارگردان: فرزام محبی، مجری: امین زندگانی، استند آپ کمدین: میثم درویشان پور، نویسندگان: مریم روشنایی، رضا ثامری، مشاور هنری: حامد محسن پور، طراح دکور: پیمان قانع.
برچسب ها: مهران غفوریان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *