به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۷
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ ساعت ۱۹:۱۰
کد مطلب : ۲۸۳۸۰۰

پیامک واریز حساب شرط استقلالی‌ها برای تمرین

گروه ورزشی: بازیکنان تیم استقلال تهران از وعده‌های جدید عضو هیات مدیره این باشگاه گلایه دارند.
پیامک واریز حساب شرط استقلالی‌ها برای تمرین
بازیکنان تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته پس از برتری مقابل نفت مسجد سلیمان در تمرینات شرکت نکردند و مجددا دست به اعتصاب زدند. آبی پوشان پیش از این مسابقه هم اعتصاب کرده بودند.
اعتصاب مجدد بازیکنان استقلال به دلیل عدم برطرف شدن مشکلات مالی است. پیش از بازی با نفت، اصغر ملکیان، عضو هیات مدیره باشگاه در اردوی شاگردان فرهاد مجیدی حضور یافت و به آنها وعده داد که درصد قابل توجهی از مطالبات آنها پرداخت شود.
در حالیکه دو هفته به پایان رقابت‌های لیگ بیستم باقی مانده روز گذشته بخشی از قرارداد بازیکنان این تیم پرداخت شد اما رقم دریافتی از مبلغی که آنها انتظار داشتند کمتر بود تا به اعتصاب خود ادامه بدهند.
اکنون در فاصله سه روز مانده به بازی با نساجی در هفته بیست و نهم بازیکنان استقلال شرط گذاشته‌اند تا زمانی که دریافتی آنها به ۷۰ درصد قراردادشان نرسد، در تمرینات شرکت نخواهند کرد که این مسأله احتمال غیبت آنها در بازی خارج از خانه در صورت عدم اقدام جدید هیات مدیره را قوت می‌بخشد.
حال بازیکنان مجیدی که با برتری مقابل نفت جایگاهشان در رده سوم جدول رده بندی را تثبیت کرده‌اند در انتظار پیامک حساب مبلغ مورد نظر به حسابشان هستند تا روند برگزاری تمرینات را از سر بگیرند.
برچسب ها: باشگاه استقلال