به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ ساعت ۱۲:۴۹
کد مطلب : ۲۸۳۸۸۷

شرکت آئودی دست به ساخت موتوری جدید زد

شرکت آئودی دست به ساخت موتوری جدید زد
گروه اقتصادی:شرکت آئودی اخیرا در حال آماده سازی برای ساخت موتور R۸ با V۶ یا V۸ TDI است. علاقه‌مندان دیزل فولکس واگن در Darkside Developments در حال تعویض موتور آئودی R۸ خود هستند، اما برای انتخاب موتور لازم به کمک دارند.
 
قبل از رسوایی دیزلگیت، VW و آئودی پادشاهان دنیای دیزلی بودند که با ماشین TMP قدرتمند LMP۱ و ساخت محصولات مطلوب دیزلی ۲۴ ساعته لمانز را برنده شدند. برای جشن تسلط خود در ۲۴ ساعته لمانز آئودی قصد داشت R۸ مجهز به موتور دیزلی V۱۲ را منتشر کند، اما در ادامه اوضاع کمی پیچیده است.

در واقع موضوع اصلی رسوایی دیزلگیت نیست بلکه به نظر می‌رسد که یک ابر خودروی مجهز به دیزل چقدر می‌تواند خوب باشد. از آنجا که VW و آئودی دیگر نمی‌خواهند توجه خود را به پیشنهادات محصولات دیزلی خود جلب کنند، تیم Darkside Developments برای جبران خلا gap و ساخت یک آئودی R۸ مجهز به دیزل در اینجا حضور دارد.

تیم Darkside Developments از بینندگان خود می‌خواهد که وزن خود را حفظ کنند و به تیم در انتخاب پیشرانه کمک کنند تا آئودی R۸ خود را متناسب کند. به سادگی پیچاندن موتور جدید که کاملاً با گیربکس آئودی R۸ مطابقت داشته باشد، نیست. Darkside Developments باید انتقالی را که با موتوری که انتخاب می‌کنند به خوبی کار کند و در نظر بگیرد. ترانس باید به اندازه کافی قوی باشد تا بتواند از پس توان اضافی تیم برای افزایش کارایی موتور برآید.
اگرچه یک ابر خودرو دیزلی کمی مضحک به نظر می‌رسد، اما لازم به یادآوری است که اگر دیزلگیت اتفاق نمی‌افتاد، آئودی یکی از آن‌ها را می‌ساخت. این باعث می‌شود که این پروژه به جای یک پروژه عجیب و غریب فرانکشتاین، به یک وعده برسد.
برچسب ها: صنعت خودرو