به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ ساعت ۱۶:۰۶
کد مطلب : ۲۸۳۹۴۶
از شبکه سلامت روی آنتن می‌رود؛

بررسی انحصار واردات دارو در رادیو

گروه فرهنگی: با توجه به ماجراهای واردات دارو، برنامه «سلامت تا ۱۴۰۴» به تهیه‌کنندگی مرتضی میلانی در نظر دارد روز شنبه دوم مردادماه به موضوع انحصار واردات دارو و تجهیزات پزشکی بپردازد.
بررسی انحصار واردات دارو  در رادیو
به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه «سلامت تا ۱۴۰۴» به تهیه کنندگی مرتضی میلانی در نظر دارد روز شنبه دوم مرداد ماه به موضوع انحصار واردات دارو و تجهیزات پزشکی بپردازد.
مرتضی میلانی، تهیه کننده این برنامه در این باره می‌گوید: پخش برنامه «سلامت تا ۱۴۰۴» از ایام تیر ماه آغاز شده و با اجرای مهدی جعفری از متخصصان و اندیشمندان حوزه سلامت پخش خواهد شد. این برنامه روز شنبه به انحصار دارو اختصاص دارد و در هر قسمت از مهمانانی دعوت می‌کنیم تا بر اساس اولویت‌های حوزه سلامت، پیشنهادهایی را مطرح کنند.
وی ادامه داد: مهمانان برنامه از وزرای پیشین و متخصصان حوزه سلامت خواهد بود و نظرات و پیشنهادهایشان را درباره وضعیت سلامت کشور ارائه خواهند داد تا بتوانیم به راهکارها دست پیدا کنیم. این برنامه ساعت ۱۱ و ۴۰ دقیقه از رادیو سلامت پخش می‌شود.میلانی که تهیه کنندگی برنامه مخاطب خاص هم دارد، ادامه می‌دهد: این برنامه هم روز شنبه دوم مرداد ماه به بررسی مدیریت اپیدمی کرونا در دوره انتقال دولت با حضور کارشناسان می‌پردازد. برنامه مخاطب خاص با رویکرد اطلاع رسانی و با هدف بررسی مسائل و مشکلات حوزه سلامت و پیگیری آن از مسئولان مربوطه ساعت ۲۰ از رادیو سلامت پخش می‌شود.