به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ ساعت ۱۸:۱۱
کد مطلب : ۲۸۳۹۷۱

شکست پنج فرنگی کار ایران در دور مقدماتی

شکست پنج فرنگی کار ایران در دور مقدماتی
گروه ورزشی: مسابقات پنج وزن نخستکشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان، از ساعت ۱۴ امروز در شهر بوداپست مجارستان در حال برگزاری است.نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:در وزن ۴۸ کیلوگرم سامان ناصری پور در دور نخست با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب پاول بوندار از روسیه شد و با توجه به شکست این کشتی گیر روس در مرحله بعد، از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۵۵ کیلوگرم علی اصغر سام دلیری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل والری مانگوتوف از روسیه شکست خورد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده‌ها به کار خود ادامه دهد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم سید محمد مهدی میری در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۵ از سد سعید سوسوزا از قرقیزستان گذشت وی در دور دوم در مصاف با نیهات کارا از ترکیه با نتیجه ۶ بر ۱ مغلوب شد. در صورت راه یابی این کشتی گیر ترکیه‌ای به دیدار فینال، میری شانس ادامه کار برای کسب مدال برنز را بدست می‌آورد.

به گزارش سایت فدراسیون کشتی، در وزن ۸۰ کیلوگرم امیررضا آریامقدم در دور نخست با نتیجه ۶ بر ۴ و ضربه فنی مغلوب میهایل گوتو از مولداوی شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دور بعد، آریامقدم از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم امید پایدار در دور اول با نتیجه ۴ بر صفر داویت مگلادزه از گرجستان را از پیش رو برداشت. وی در دور دوم مقابل جوهر اوزاروف از قزاقستان با نتیجه ۲ بر ۲ پیروز شد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل آرتور بویچوک از اوکراین با نتیجه ۵ بر ۲ و ضربه فنی مغلوب شد. در صورت راهیابی این کشتی گیر اوکراینی به دیدار فینال، پایدار به گروه بازنده‌ها خواهد رفت.
برچسب ها: کشتی فرنگی