به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۱:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ ساعت ۱۸:۳۴
کد مطلب : ۲۸۴۶۱۲

خواستگاری پر سر و صدا در المپیک توکیو

گروه ورزشی: شمشیر باز زن آرژانتینی بالاخره به خواستگاری مربی خود پاسخ مثبت داد.
خواستگاری پر سر و صدا در المپیک توکیو
ساعتی بعد از اینکه شمشیرباز زن آرژانتینی یعنی ماریا بلن پرز موریس از رقابت‌های المپیک توکیو حذف شد، مربی او دست به یک اقدام جالب و غیرمنتظره زد؛ جایی که او با در دست داشتن نوشته ای از شمشیرباز آرژانتینی خواستگاری کرد. نوشته ای که حاوی این جمله بود: "با من ازدواج می کنی؟ خواهش می کنم."
 در واقع این دومین تلاش لوکاس گیلرمو ساوکدو، برای راضی کردن پرز موریس به منظور ازدواج با او به شمار می آمد. در واقع ساوکدو به مدت 17 سال مربی شمشیربلز آرژانتینی بوده و پیش از این در سال 2010 نیز از موریس درخواست ازدواج کرده بود اما در آن زمان با پاسخ منفی وی روبرو شد.
 ماجرا از این قرار بود که ساوکدو ناگهان صبح امروز تصمیم به خواستگاری از شاگرد خود گرفت و به این منظور از یکی از حاضران در سالن خواست کرد که به او کاغذ و خودکار بدهند تا این پیشنهاد خود را بنویسد و به موریس نشان دهد.
نکته قابل توجه اینکه اینبار با خواستگاری سال 2010 متفاوت بود چراکه شمشیرباز زن آرژانتینی با درخواست مربی خود برای ازدواج موافقت کرد تا اتفاق جذابی رقم بخورد.
 این زوج به دلیل قوانین کرونایی قادر به این نیستند که بلافاصله دهکده المپیک را ترک کنند اما امیدوار هستند که در اولین فرصت و بعد از بازگشت به بوینس آیرس جشن عروسی خود را برگزار کنند.
گفتنی است رنک 27 جهانی شمشیربازی بعد از شکست با نتیجه 15 بر 12 برابر آنا مارتون از مجارستان در سالن ماکوهاری مسی خارج از شهرتوکیو به سومین دوره حضور خود در مسابقات المپیک پایان داد. او در واکنش به این باخت و البته خواستگاری مربی خود گفت: "من همه چیز را اکنون فراموش می‌کنم."
و پس از این جمله مقابل دوربین‌ها پاسخ مثبت را به مربی خود داد تا صحنه زیبایی رقم خورده باشد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *