به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ ساعت ۱۸:۵۳
کد مطلب : ۲۸۴۶۲۱

گواردیولا به بارسا حمله می‌کرد و باید کنترل می‌شد

گروه ورزشی: امروز ابعادی تازه از قضیه بارسا گیت و رسوایی مدیران سابق بارسلونا فاش شد.
گواردیولا به بارسا حمله می‌کرد و باید کنترل می‌شد
در زمان ریاست جوزپ ماریا بارتومئو، او کمپانی‌ "I3Ventures" را در نوامبر 2017 به خدمت گرفت تا با استفاده از حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی، جایگاه باشگاه و بخصوص رییس را بهبود ببخشد و شخصیت برخی از اسطوره‌ها و مربیان سابق این تیم تخریب کند.
  

حساب‌های باشگاه بارسلونا نشان می‌دهد که سالانه رقم یک میلیون یورو به این دو شرکت پرداخت شده است و در عوض این شرکت‌ به افرادی چون خوان لاپورتا، پپ گواردیولا و جوردی رورس(مدیر مدیاست)، ژاوی، لئو مسی و کارلس پویول از لحاظ شخصیتی ضربه زده‌اند. اتفاقی که به بارسا گیت معروف شد.
 

 
بارتومئو که قبل از استعفا از سوی پلیس بخاطر  بارسا گیت دستگیر شد، این موضوع را رد کرده بود، اما امروز کارلوس ایبانیز مدیر"I3Ventures" تایید کرد که شرکت او و چند همکار دیگر این طرح رییس سابق بلوگرانا را عملی کرده اند.
ایبانیز که به دلیل اتهام به فساد تحت تعقیب است، در این مورد با EFE، صحبت کرده و گفت مطلقا هر کاری انجام شد تا وجهه برخی‌ تخریب شود. از گزارش در کانال‌ها، صفحات فیس بوک و هر آن اقدامی تا افرادی که به ما نام‌های شان داده شده بود، از لحاظ شخصیتی آسیب ببینند. گواردیولا، رورس و لاپورتا به مسئولان بارسا حمله می کردند و نیاز بود تا این قضیه کنترل شود.
 

 
 این کارها در قرارداد با بارسلونا گنجانده شده بود و باشگاه بابت تمام این کارها هزینه می‌کرد اما وقتی همه چیز فاش شد آن‌ها با ما بر خلاف قوانین مندرج قرارداد فسخ کردند و برخی از هزینه‌ها را نیز نپرداختند که کاملا غیرمنصفانه بود.»
 

گفته می‌شود که جوزپ ماریا بارتومئو رییس سابق، اسکار گرائو مدیر اجرایی سابق، رومن گومز مدیر بخش حقوقی و خائومه ماسفرر، مشاور رییس باشگاه بارسلونا بار دیگر اتهام دست داشتن در ماجرای بارساگیت دستگیر خواهند شد و تحقیقات تازه براساس شواهد و مدارک انجام و پس از آن این افراد به جزای اعمال شان خواهند رسید.