به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۲۸
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب : ۲۸۴۷۵۱

مصرف آب شهر تهران ۳۸ هزار لیتر در لحظه است

مصرف آب شهر تهران ۳۸ هزار لیتر در لحظه است
گروه اقتصادی: جانباز مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور در مرکز پایش کنترل آب تهران گفت: ۳۸ هزار لیتر در ثانیه مصرف آب شهر تهران است که این عدد متاسفانه عدد بزرگی است.او ادامه داد: امسال با توجه به خشکسالی به وجود آمده، بر اساس پیش بینی‌های اتخاذ شده مدیریت مصرف را داشتیم.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور بیان کرد: متاسفانه کولر‌های آبی مصرف آب را افزایش می‌دهند.جانباز گفت: مخازن و ذخایر سد‌ها به طور کلی کامل رصد می‌شوند و اگر شرایط خاصی پیش بیاید سریع ما مطلع می‌شویم و برخی از مخازن هم از طریق کنترل از راه دور کنترل می‌شوند.

به گفته مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کشور، هر سال حداقل مصرف آب در روز عاشورا به دلیل اعتقادات فرهنگی است.جانباز گفت: در شهر تهران با وجود مصرف بالا، ما یک ساعت قطعی آب نداشته‌ایم و انصافا مردم تهران کمک کردند و مصرف را کاهش دادند، اگر وضعیت مصرف مانند زمان حال باشد مشکلی در زمینه تامین آب شرب نخواهیم داشت.او گفت: ۳۱ استان ما به مرکز ۱۲۲ وصل هستند و سعی داریم در آینده نزدیک یک اپلیکیشن هم برای مشترکان طراحی و راه اندازی کنیم.
برچسب ها: مصرف آب
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *