به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۶
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ساعت ۰۸:۱۳
کد مطلب : ۲۸۴۸۶۵

شکست ناامیدکننده تیم ملی والیبال مقابل کانادا

شکست ناامیدکننده تیم ملی والیبال مقابل کانادا
گروه ورزشی:  تیم ملی والیبال کشورمان در سومین دیدار خود به مصاف تیم ملی والیبال کانادا رفت. تیم کشورمان در ست اول با ترکیب میثم صالحی، سیدمحمدموسوی، سعید معروف، میلاد عبادی‌پور، علی‌اصغر مجرد، امیر غفور و همچنین حضور مهدی مرندی به عنوان لیبرو راهی میدان شد و با نتیجه 25 بر 16 شکست خورد.

در ست دوم نمایش بهتری از شاگردان ولادیمیر آلکنو مشاهده شد. در حالی که ایران توانسته بود بازی برابری را به نمایش بگذارد، اما کانادا در امتیازات پایانی این ست عملکرد بهتری داشت و 25 بر 20 به برتری دست یافت تا نتیجه 2 بر صفر شود.

با آغاز ست سوم شاگردان آلکنو بازهم 2 بر یک عقب افتادند اما با دفاع روی تور مناسب موسوی ایران 3 بر 2 پیش افتاد تا شاید در ست سوم‌فرصت جبران فراهم شود. برتری شاگردان آلکنو دوام نداشت و کانادا 7 بر 6 پیش افتاد، اما سرویس های خوب معروف ایران را این بار 8 بر 7 پیش انداخت. برتری ایران ادامه پیدا نکرد و این کاندایی ها بودند که در اواسط ست سوم بازهم پیش افتادند تا شگفتی این بازی بیشتر از قبل شود. کانادا که قصد حذف شدن نداشت، 20 بر 17 از ایران پیش افتاد تا در آستانه پیروزی مقابل ایران قرار بگیرد. در نهایت هم کانادا 25 بر 22 مقابل ایران در ست سوم پیروز شد تا نوار پیروزی‌های ایران در توکیو‌پاره شود.
برچسب ها: والیبال