به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ساعت ۲۰:۰۰
کد مطلب : ۲۸۵۰۵۰

فریبا: هرکس در استقلال خوب کارکند برکنار میشود

گروه ورزشی: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: هیچ تیمی در هیچ جای دنیا نمی‌تواند بدون حمایت و پشتیبانی مدیریت باشگاه قهرمان شود و به عناوین مهمی برسد.
فریبا: هرکس در استقلال خوب کارکند برکنار میشود
بهتاش فریبا در خصوص برد استقلال مقابل نساجی گفت: با وجود غیبت چند مهره اصلی، بازی خیلی خوبی از تیم دیدیم. نیمه اول ۱۵-۱۰ دقیقه نساجی خوب بود سپس استقلال بازی را در دست گرفت. نساجی خیالش از بقا راحت بود و کمی بی انگیزه شده بود، اما استقلال انگیزه‌های بالایی برای پیروزی و ادامه دادن روند خوبش داشت و موفق به این کار شد.
وی درباره عملکرد خوب وریا غفوری در این بازی گفت: وریا همواره بازیکن خوبی بوده و گاهی اوقات بالا و پایین داشته، اما در کل کاپیتان و رهبر خوبی برای تیم است و با انرژی زیاد، پاس‌های با کیفیت، نفوذ‌های خطرناک و کار‌های دفاعی خوب به استقلال کمک کرده است. جای خالی او در تیم ملی احساس می‌شود.
فریبا در رابطه با درخشش جوانان استقلال در این روز‌ها تصریح کرد: جوانان استقلال نفرات درجه یکی هستند و هر وقت بازی کرده اند نشان داده اند قابل اتکا هستند. در استقلال می‌توان به جوانان اعتماد کرد و آن‌ها پشتوانه خوبی برای آینده تیم هستند. انشاالله همه آنها با درخشش خود به استقلال کمک کنند.
پیشکسوت استقلال در خصوص آکادمی استقلال عنوان کرد: آکادمی ما خیلی داستان دارد. مراغه چیان تیم خوبی بسته بود و مربیان خوبی را انتخاب کرده بود، اما بی‌دلیل اخراج شد. فریادشیران در بحث سخت افزار خیلی قوی کار کرد و فضای آکادمی و امکانات خوبی برای آن فراهم نمود. در زمان فریاد شیران ۲ قهرمانی در رده‌ها بدست آمد و در همه رده‌ها پرسپولیس را شکست دادیم. ظاهرا هر کس در استقلال خوب کار کند برکنار می‌شود! مهران‌پور را به خوبی می‌شناسم. او فردی بسیار سالم و بادانش است و امیدوارم موفق باشد. اگر ۲ بازیکن از پایه‌ها به تیم اصلی بیایند این خودش حدود ۱۰-۸ میلیارد تومان صرفه جویی در هزینه هاست. فرهاد اعتقاد خوبی به جوانان دارد و امیدوارم از جوانان بیشتر استفاده کنیم و خودمان تولید کننده ستاره‌ها باشیم.وی در رابطه با جام حذفی و تقابل استقلال با گل گهر سیرجان خاطر نشان کرد: برای تیمی که قهرمانی بخواهد نام رقیب فرقی ندارد. ما هم فولاد و هم گل گهر را در لیگ برده ایم و این از نظر روحی روانی بسیار خوب است. میزبان هستیم و با روحیه بالا و فرم تیمی خوب، می‌توانیم پیروز میدان باشیم.
بهتاش فریبا در پایان در خصوص مدیریت باشگاه و تعاملی که باید برقرار شود گفت: هیچ تیمی در هیچ جای دنیا نمی‌تواند بدون حمایت و پشتیبانی مدیریت باشگاه قهرمان شود و به عناوین برسد. صحبت‌های مددی را دیدم و حس می‌کنم او قصد کمک به استقلال را دارد. امیدوارم تعامل خوبی در تیم باشد و در جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و بستن تیم برای فصل بعد متحد باشیم و روز‌های خوبی برای استقلال رقم بخورد.