به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ ساعت ۰۹:۱۶
کد مطلب : ۲۸۵۱۶۱

اولین سریال تهمینه میلانی پروانه ساخت گرفت

اولین سریال تهمینه میلانی پروانه ساخت گرفت
گروه فرهنگی: تهمینه میلانی پروانه ساخت اولین سریال نمایش خانگی خود با عنوان «راه میانبر» را دریافت کرد. بر اساس فهرست تازه پروانه‌های ساخت که ۶ مردادماه از سوی سازمان سینمایی منتشر شد، میلانی فیلمنامه این سریال را نوشته و همسرش محمد نیک‌بین که تهیه‌کننده اغلب کارهای اوست، این سریال را تهیه خواهد کرد.

سریال نمایش خانگی «راه میانبر» اولین تجربه تهمینه میلانی در کارگردانی یک مجموعه است. این فیلمساز در بیش از سه دهه فعالیت خود به عنوان کارگردان، تاکنون سریالی نساخته است.این سریال برای قسمت‌های یک تا ۲۰ پروانه ساخت دریافت کرده، بنابراین حداقل ۲۰ قسمت خواهد داشت.

هنوز پلتفرم پخش‌کننده مجموعه «راه میانبر» مشخص نشده است.نکته جالب آن که اولین سریال نمایش خانگی تهمینه میلانی در حالی پروانه ساخت گرفته که نام آن در فهرست آثار در نوبت بررسی در شورای پروانه ساخت غیرسینمایی که ۲۲ تیرماه اعلام شد، به چشم نمی‌خورد.پیشتر محمد نیک‌بین از ساخت سریالی برای نمایش خانگی با عنوان موقت «رو در رو» به نویسندگی و کارگردانی تهمینه میلانی خبر داده بود.
برچسب ها: تهمینه میلانی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *