به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۰:۴۱
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب : ۲۸۵۴۲۷

ادامه بارندگی‌ها در شمال و جنوب کشور

ادامه بارندگی‌ها در شمال و جنوب کشور
گروه جامعه:کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه بارندگی‌ها در نوار ساحلی خزر و جنوب کشور طی امروز و فردا خبر داد و گفت: این هفته دمای هوا در نوار شمالی ۶ تا ۱۲ درجه افزایش خواهد یافت.«فریبا گودرزی» درباره وضعیت جوی حال حاضر کشور افزود: این هفته در اغلب مناطق کشور غیر از نوار شمالی و مناطقی از شمال غرب و جنوب کشور آسمان صاف و جوی پایدار حاکم است.
 
وی ادامه داد: امروز در استان‌های مازندران، گیلان، گلستان، اردبیل، شمال آذربایجان غربی، خراسان شمالی، برخی مناطق آذربایجان شرقی و شمال کردستان مثل روز گذشته ادامه باران، رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.به گفته کارشناس سازمان هواشناسی امروز در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، ارتفاعات گلستان و ارتفاعات البرز در استانهای تهران، سمنان، قزوین نیز افزایش ابر، بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی افزود: هوای کشور در ۵ روز آینده در شرق، شمال شرق، جنوب شرق و بخش‌هایی از مرکز کشور با وزش باد شدید و گردوخاک همراه است.کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز در جنوب کشور در هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان بارندگی ها آغاز خواهد شد.وی گفت: آسمان تهران امروز نیمه ابری و گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
برچسب ها: بارندگی هواشناسی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *