به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۲۸۵۴۵۶
کاویانپور:

پرسپولیس یک پکیج کامل را در اختیار دارد

پرسپولیس یک پکیج کامل را در اختیار دارد
گروه ورزشی: حامد کاویانپور بازیکن و کاپیتان سابق تیم پرسپولیس در خصوص بازی شب گذشته این تیم در برابر پیکان تهران و در ادامه پنجمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر گفت: پیش از هر چیز ابتدا قهرمانی پرسپولیس را به هواداران تبریک می‌گویم. پیکان تیم خوب و قابل احترامی است و در هفته های اخیر توانسته بود نتایج قابل قبولی مقابل تیم های همچون فولاد و سپاهان کسب کند. پرسپولیس برای اینکه بتواند در این بازی به نتیجه دلخواه خود برسد باید در همان دقایق ابتدایی به گل می‌رسید که همین امر محقق شد و با گل مهدی عبدی پرسپولیس به هدف خود در این بازی رسید و توانست سوار بر بازی باشد و در ادامه به پیروزی و قهرمانی برسد.

وی افزود: پرسپولیس کار بزرگی را انجام داد پنج قهرمانی متوالی در مسابقات لیگ برتر آن هم در سطح اول یک کشور یک رکورد بی نظیر است که گمان نکنم تا مدت‌ها کسی بتواند به این افتخار دست پیدا کند. این قهرمانی را باید ابتدا به هواداران تبریک گفت که در همه شرایط از تیم حمایت کردند تا پرسپولیس بتواند به این رکورد تاریخی دست پیدا کند.

کاویانپور ادامه داد: در ابتدای فصل پرسپولیس با مشکلاتی زیادی روبه رو شد که می‌توانست هر تیمی را از بین ببرد. بسیاری از مهره‌های کلیدی این تیم از پرسپولیس جدا شدند و در مقطعی از فصل و بعد از فینال لیگ قهرمانان پرسپولیس در چند بازی نتیجه دلخواه خود را نگرفت و خیلی ها گمان می‌کردند کار پرسپولیس تمام شده است و دیگر نمی‌تواند نتایج درخشان خود را تکرار کنند. اما همه دیدیم حتی در مقطعی که پرسپولیس حتی مهاجم تخصصی نداشت توانست نتایج قابل قبولی بگیرد و قهرمان نیم فصل شود.

‌وی در خصوص رمز موفقیت پرسپولیس با توجه به مشکلاتی که این تیم با آن مواجه بود گفت: پرسپولیس یک پکیج کامل را در اختیار دارد و با حضور یحیی گل محمدی، حمید مطهری، کریم باقری و افشین پیروانی توانسته است یک کادرفنی قوی را تشکیل دهد و این افراد با توجه به تخصص خود توانسته اند به خوبی در حیطه کاری خود تیم را مدیریت کنند که این نقش مهمی در موفقیت پرسپولیس دارد همچنین پرسپولیس بازیکنانی را در اختیار دارد که هر تیمی آرزو دارد یکی از آنها را در اختیار داشته باشد و هر کدام از آنها نقش تعیین کننده ای دارند.

از طرفی نباید هواداران را فراموش کنیم آنها یاد گرفته اند تا به خوبی از تیم حمایت کنند و در این سالها نقش پر رنگی در موفقیت پرسپولیس داشته اند و به نوعی اهرم موفقیت های این تیم بودند. همین پکیج کامل کافی‌ست تا هر تیمی بتواند به موفقیت برسد و خدا را شکر پرسپولیس توانسته از این موضوع بهره ببرد و به افتخارات زیادی در این ‌سال‌ها دست پیدا کند.
مرجع : خبر ورزشی
برچسب ها: پرسپولیس