به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۰:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ساعت ۱۷:۱۳
کد مطلب : ۲۸۵۵۱۳

اپل: احتمالا با کمبود آیفون ۱۳ مواجه شویم

اپل: احتمالا با کمبود آیفون ۱۳ مواجه شویم
گروه فناوری:کمبود تراشه می تواند به کمبود آیفون های جدید من جمله ایفون 13 منجر شود. شرکت اپل در گزارشی اعلام نمود که با کمبود آیفون 13 مواجه خواهیم شد. این پیش بینی در هنگام بحث در مورد نتایج مالی غول فناوری کوپرتینو صورت گرفت. اپل اذعان کرد که در سه ماهه چهارم 2021 بعید است بتواند رشد 36 درصدی درآمد را در فصل سوم تکرار کند، زیرا ممکن است نتواند حجم وسیعی از ایفون 13 تولید کند.

این شرکت دلیل این امر را کمبود تراشه اعلام کرد. این مشکل در سیستم های تک تراشه ای صدق نمی کند، اما اجزای کمیاب به عنوان اجزای کمکی برای ایجاد آیفون های نسل فعلی و بعدی بسیار مهم هستند.انتظار می رود آیفون 13 در ماه سپتامبر عرضه شود و در پاییز به فروش برسد. این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایش کوچکتر، پردازنده قدرتمند، دوربین های بهبود یافته و سایر نوآوری ها است.گفتنی است، آیفون 13 دارای قابلیت صفحه نمایش همیشه روشن خواهد بود و این امکان را فراهم می سازد تا برخی از اطلاعات بدون نیاز به فعال کردن صفحه یا باز کردن قفل گوشی هوشمند نمایش داده شوند. این نوع اطلاعات شامل زمان، تاریخ، پیش بینی هوا، اعلان ها و موارد دیگر است.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *