به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۸
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ساعت ۱۸:۱۳
کد مطلب : ۲۸۵۷۵۴

در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم

در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم
گروه جامعه: محمد اسماعیلی، رتبه سوم رشته ریاضی و فنی کنکور ۱۴۰۰ از اراک  اظهار کرد: از سال یازدهم شروع به مطالعه کرده و با آغاز سال تحصیلی دوازدهم، بطور جدی تری برای کنکور برنامه ریزی کردم.او افزود: هدف اصلی من قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف بود و برای رسیدن به این هدف روزانه بین ۷ تا ۹ ساعت برای مطالعه دروس مربوطه وقت می‌گذاشتم.

اسماعیلی گفت: مجازی بودن کلاس‌ها بنظر من نه تنها تاثیر منفی نداشت، حتی تاثیر مثبت هم داشته است، زیرا شرایط را فراهم کرده بود تا زمان بیشتری را برای تمرین داشته باشم.رتبه سوم رشته ریاضی و فنی با اشاره به اینکه در مدرسه استعداد‌های درخشان درس خوانده است، گفت: به جز کتاب‌های درسی و کمک آموزشی در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم و فقط در کلاس‌های کنکور خود مدرسه حضور داشتم.او بیان کرد: موفقیتم را مدیون خانوادم هستم که از سال دوازدهم به شدت برای رسیدن به این هدف من را حمایت کردند و با تمام مشکلات، شرایط خوبی را برای من فراهم کردند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *