به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ساعت ۰۸:۳۱
کد مطلب : ۲۸۵۷۸۰

ظاهر متفاوت بازیگر برنده اسکار در بلوار ناامیدی

ظاهر متفاوت بازیگر برنده اسکار در بلوار ناامیدی
گروه فرهنگی: خواکین فونیکس در سال‌های اخیر در نقش‌‍‌های زیادی ظاهر شده، اما نقش اخیرش در فیلم «بلوار ناامیدی» نقش منحصر به فردی است.به گزارش مارکا، در نخستین تصاویر فیلم «بلوار ناامیدی» چهره خواکین فونیکس کاملا متفاوت نسبت به چهره وی در فیلم «جوکر» به‌نظر می‌رسد. او برای نقش‌آفرینی در فیلم جوکر که برایش جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را به ارمغان آورد، در روز کمی بیشتر از یک سیب می‌خورد و 23کیلو وزن کم کرده بود.

اما اکنون برای بازی در فیلم «بلوار ناامیدی»، خواکین فونیکس دوباره وزن اضافه کرده و حتی موهایش را نیز رنگ کرده است. او در فیلم «بلوار ناامیدی» به کارگردانی آری آستر، همراه با بازیگرانی نظیر زوئه لیستر - جونز، ناتان لین و پارکر پازی نقش آفرینی کرده است. هنوز جزئیات داستان فیلم به‌طور کامل فاش نشده و صرفا کلیاتی از داستان فیلم مشخص شده است. براساس آنچه در خبرگزاری‌ها انتشار یافته؛ در این فیلم چند دهه از زندگی یکی از موفق‌ترین کارآفرینان تمام دوران‌ به تصویر کشیده شده است.
برچسب ها: سینمای جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *