به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ساعت ۰۹:۰۵
کد مطلب : ۲۸۵۷۹۷

«اپیدمی» تا ۱۰ روز دیگر مقابل دوربین می‌رود

«اپیدمی» تا ۱۰ روز دیگر مقابل دوربین می‌رود
گروه فرهنگی: سریال تلویزیونی «اپیدمی» به تهیه‌کنندگی سعید کمانی تا ۱۰ روز دیگر مقابل دوربین می‌رود. مجموعه تلویزیونی «اپیدمی» به تهیه‌کنندگی سعید کمانی که به روایت بحران کرونا و تلاش شبانه روزی کادر درمان برای مقابله با آن می‌پردازد و پاندمی کرونا را از روزهای ابتدایی شیوع در ایران و دنیا به تصویر می‌کشد، در مراحل پایانی پیش تولید قرار دارد.کارگردان فصل اول آن سید سجاد حسینی، کارگردان فصل دوم محمد علیزاده و کارگردان فصل سوم محمد صادق بکتاشیان هستند.

همچنین طبق شنیده‌های خبرنگار صبا، مهدی فخیم زاده به عنوان بازیگر ثابت همه قسمت‌ها نقش شخصیت دکتر نصرت را ایفا می‌کند که در زمان جنگ حضور داشته و الان برای معرفی بیماری کرونا و پیدا کردن راه حلی برای متوقف کردن آن در این سریال حضور دارد.

همچنین قرار است بسیاری از اتفاقات این سریال در لوکیشن یک بیمارستان صحرایی رخ دهد که برای این کار تیم تولید درحال ساخت و تجهیز یک بیمارستان صحرایی در اطراف تهران است. این بیمارستان صحرایی قرار است به شکل یک بیمارستان واقعی با تمام تجهیزات و با ساخت تمامی بخش‌های یک بیمارستان بازسازی شود.
این سریال فعلا در مراحل پایانی انتخاب بازیگران و تجهیز محل فیلمبرداری است و پیش‌بینی می‌شود تا ۱۰ روز آینده فیلمبرداری آن آغاز شود.مجموعه تلویزیونی «اپیدمی» محصول خانه تولیدات جوان صدا و سیماست که قرار است از شبکه سه پخش شود.