به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۹
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ساعت ۰۸:۵۰
کد مطلب : ۲۸۶۰۰۷

چه کسی حاضر است روحانی را محاکمه کند؟

چه کسی حاضر است روحانی را محاکمه کند؟
گروه سیاسی: یك فعال سیاسی اصول گرا و از تئوریسین های نیروهای انقلاب خواستار محاکمه حسن روحانی پس از پایان دولتش شد و با این سوال که «چه کسی حاضر است روحانی را محاکمه کند؟!» از مسئولان قضایی خواست روحانی را محاکمه کنند.
  حجت‌الاسلام علیر ضا پناهیان گفت: ان‌شاءالله هفتۀ بعد جشن پایان این دولت فخیمه را خواهیم گرفت، دولتی که من هنوز یک سؤال بزرگ از آن دارم: آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟ یا می‌دانست؟
وی خاطر نشان کرد: اگر نمی‌دانست، او چگونه شخصیتی است که بارها در مذاکره با غرب حاضر شده و خیانت غربی‌ها را دیده و در کتاب‌های خاطراتش نوشته و بعد دوباره اعتماد می‌کند؟! اگر یک نفر فقط در ایران اسلامی بود که باید می‌فهمید «نمی‌شود به غرب اعتماد کرد» آن شخص باید همین آقای روحانی باشد. وقتی در برجام اعتماد کرد و شکست خورد و معلوم شد امضای کری قابل اعتماد نیست، چرا دوباره چند روز پیش گفت که ما اگر در همین مذاکرات اخیر، در مقابل غرب کوتاه می‌آمدیم، تحریم‌ها برطرف می‌شد؟! دوباره این را گفت!! آن‌هم در مقابل چشم ما ملّت!
این فعال سیاسی گفت: آقای سریع‌القلم مشاور ارشد آقای روحانی، در سخنرانی رسمی‌اش که منتشر شده، گفته از اول معلوم بود برجام ناموفق است! مشاور غربگرای شما هم به شما این را گفت! شما از انقلابیون که نشنیدی، از آقای سریع‌القلم که نشنیدی، پس شما از چه کسی حرف می‌شنوی؟ چه کردی با این کشور؟آیا کسی هست که او را محاکمه کند؟ یا بررسی کند که از نظر دارایی‌های عقلی چقدر کم دارد؟

 
برچسب ها: روحانی

۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۰۹:۱۵
اولاً دستور مذاکره و برجام از مقامی بالاتر از روحانی صادر شده است. فکر میکنید روحانی میتوانست به مجلس دستور بدهد برجام را در بیست دقیقه تصویب کند؟ مسئول اصلی و نهایی برجام مقام معظم رهبری است. اما در مورد عدم اعتماد به غرب: شما میگویید به غرب نمیشود اعتماد کرد ما میگوییم به هیچ کشور بیگانه ای نمیشود اعتماد کرد؛ مگر همین سوریه و عراق و چین و روسیه قابل اعتماد هستند؟ اما این بی اعتمادی که در تمام جهان متقابلاً میان تمام کشورها وجود دارد، در این جا هم مثل بقیه دنیا، نباید مانع مذاکره و ارتباط شود. (375438)
۱۴۰۰/۰۵/۱۹ ۱۷:۰۸
من (375735)