به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۴
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ساعت ۱۲:۵۴
کد مطلب : ۲۸۶۱۰۹

امیر آقایی اولین بازیگر «بی‌مادر» شد

امیر آقایی اولین بازیگر «بی‌مادر» شد
گروه فرهنگی: امیر آقایی به عنوان نخستین بازیگر فیلم سینمایی «بی‌مادر» به کارگردانی سید مرتضی فاطمی و تهیه‌کنندگی مشترک محمدرضا مصباح و علی اوجی معرفی شد.هم‌زمان با صدور پروانه ساخت و شروع پیش تولید فیلم سینمایی «بی مادر»، امیر آقایی به عنوان نخستین بازیگر این پروژه معرفی شد.

«بی مادر» نخستین ساخته سینمایی سید مرتضی فاطمی در مقام کارگردان است. او کارگردانی مستند و فیلم کوتاه و تهیه‌کنندگی چندین سریال را در کارنامه دارد.محمدرضا مصباح که تهیه کنندگی فیلم‌های اولی همچون «پوست» را در سال‌های اخیر برعهده داشته است و سال گذشته با اثر «یدو» سیمرغ بلورین بهترین فیلم سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر را به دست آورد، یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم است.

علی اوجی نیز که سال قبل با فیلم اول «روزی روزگاری آبادان» در جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشت، تهیه‌کنندگی مشترک این اثر را برعهده دارد.این فیلم پربازیگر اواخر تابستان در تهران کلید خواهد خورد.پیش‌بینی می‌شود اولین رونمایی «بی‌مادر» با سرمایه گذاری صالح موذن زاده و از آثار تولیدی کانون فیلم نسیم در چهلمین دوره جشنواره ملی فیلم فجر باشد.
برچسب ها: امیر آقایی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *