به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ ساعت ۱۴:۴۲
کد مطلب : ۲۸۶۶۰۷

کوتاه‌ترین ازدواج های سلبریتی‌های هالیوود

کوتاه‌ترین ازدواج های سلبریتی‌های هالیوود
گروه فرهنگی: در اینجا کوتاه‌ترین ازدواج های مشهور در تمام دوران را آورده‌ایم تا با دنیای سلبریتی‌های هالیوودی و آنچه که به غلط به عنوان خوشبختی محض برای بسیاری از کسانی که برایشان صدای دهل از دور خوش است، بیشتر آشنا شویم.

نیکولاس کیج و اریکا کوئیک: ۴ روز
نیکلاس کیج هنرپیشه معروف هالیوود پس از چهار روز ازدواج، از همسر چهارم خود، «اریکا کوئیک»، درخواست طلاق داد.کیج در ۲۳ مارس ۲۰۱۹ با کویک ازدواج کرد. در ۲۷ مارس، با توجه به اسناد دادگاهی که توسط کیج در لاس وگاس، نوادا، که توسط ET بررسی شده بود، درخواست ابطال یا در صورت عدم امکان ابطال طلاق کرد.کیج و کوئیک در آوریل ۲۰۱۸ با یکدیگر آشنا شدند. به گفته مجله «پیپل»، این زوج هنگام درخواست مجوز ازدواج نیز در حال مشاجره بودند.

بریتنی اسپیرز و جیسون الکساندر: ۵۵ ساعت
این ازدواج با رکورد تنها ۵۵ ساعت پس از رسمی شدن، به پایان رسید. پس از زنگ زدن در سال جدید در سال ۲۰۰۴، بریتنی اسپیرز به وگاس رفت تا با دوست دوران کودکی خود ازدواج کند.ساعاتی بعد قاضی ازدواج «شوخی» آنها را منحل کرد.او در مصاحبه ای که از «E!»(مجله سرگرمی) پخش شد گفت: «این من بودم که احمق بودم، سرکش بودم و واقعاً مسئولیت کاری را که انجام می‌دادم برعهده نگرفتم!»
برچسب ها: بریتنی اسپیرز
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *