به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۳:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ ساعت ۱۷:۰۱
کد مطلب : ۲۸۶۶۶۲

پست اینستاگرام مدیر عامل فولاد علیه یوسفی

گروه ورزشی: سعید آذری مدیرعامل فولاد در یک پست اینستاگرامی، از پیمان یوسفی مجری صدا و سیما انتقاد کرد.
پست اینستاگرام مدیر عامل فولاد علیه یوسفی
در جریان برنامه روز گذشته المپیک 2020 توکیو که از شبکه سوم در حال پخش بود، بخشی از صحبت های پیمان یوسفی مجری آن برنامه، باعث واکنش مدیرعامل فولاد شد و سعید آذری در اینستاگرام خود به این موضوع واکنش نشان داد.
در قسمتی از این برنامه، پیمان یوسفی که به همراه مهمانان برنامه اش منتظر شروع کشتی حسن یزدانی بود، به بحث در مورد کشتی سنگین وزنان پرداخت و به پیام تبریکش به فردین معصومی اشاره کرد. یوسفی گفت: من به فردین معصومی که پرسپولیسی است، تبریک گفته ام. من تعلقات رنگی بروز ندادم. ان شالله استقلال نیز این هفته در جام حذفی برنده و قهرمان شود.
یوسفی در ادامه صحبت هایش را اینگونه جمع کرد: البته اگر استقلال استحقاقش را داشت و قهرمان شد، به قهرمانان طرفدار این تیم و کسانی که در ورزش هستند، تبریک می گوییم. چون آن طرف نیز حریفشان فولاد است و بالاخره تیم هموطن ماست.
ویدیوی آن بخش از صحبت های ابتدایی یوسفی که در مورد قهرمانی استقلال بود، در فضای مجازی تقطیع و منتشر شد و همین مسئله باعث واکنش مدیرعامل فولاد شد. سعید آذری با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت: «جناب یوسفی به کجا چنین شتابان. اجازه می‌دادید سوت شروع فینال را می‌زدند بعد آرزو می نمودید. در حالیکه خوزستان این روزها در حال و روز خوشی به سر نمی‌برد کاش کمی خویشتن دار بودید و حد اقل شرط بی طرفی را در رسانه ملی که حقوقش متعلق به هم آحاد مردم ایران است را رعایت می‌کردید.»
آذری در بخش پایانی این پست اینستاگرامی خود اضافه کرد: «فولاد خوزستان و استقلال هر دو به مردم ایران تعلق دارند، اجازه بدهیم در نبردی شرافتمندانه و به دور از سو گیری رسانه ای با هم مبارزه کنند تا تکلیف جام در این گام آخر مشخص شود. ویوا خوزستان ویوا فولاد.»

پست اینستاگرامی سعید آذری علیه پیمان یوسفی