به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۰۱:۳۲
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ ساعت ۱۸:۲۶
کد مطلب : ۲۸۸۲۳۵

احتمال تعلیق پرواز‌های ایران به افغانستان

احتمال تعلیق پرواز‌های ایران به افغانستان
گروه اقتصادی: سخنگوی سازمان هواپیمایی با تأکید بر اینکه احتمال تعلیق پروازهای ایران به افغانستان در شرایط فعلی وجود دارد، گفت: در این باره باید مراجع امنیتی و وزارت امورخارجه، ابلاغیه به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال کنند.

به گزارش فارس، محمدحسن ذیبخش درباره وضعیت پروازهای ایران به افغانستان اظهار داشت: در حال حاضر فقط یک شرکت هواپیمایی (ماهان) از کشورمان به افغانستان پرواز دارد.وی افزود: در هفته، پنج پرواز از شهرهای تهران و مشهد به کابل انجام می شود و روز آینده ماهان به کابل پرواز دارد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با تأکید بر اینکه احتمال تعلیق پروازهای افغانستان در شرایط فعلی وجود دارد، گفت: در حال حاضر ابلاغیه ای در موضوع تعلیق پروازها به افغانستان به سازمان هواپیمایی کشوری نداشته ایم ، اما پیش بینی می شود با این شرایط، پروازها تعلیق شود.وی در پاسخ به این سؤال که صدور ابلاغیه تعلیق پروازها به افغانستان در حیطه اختیارات چه سازمانی است؟ گفت: در این باره باید مراجع امنیتی و وزارت امورخارجه ، ابلاغیه به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال کنند.شنیده ها حاکی از آن است که بعدازظهر امروز هم هواپیمای شرکت هواپیمای ایرایندیا بر فراز فرودگاه کابل در حال چرخش و اخذ مجوز ورود بوده است.
برچسب ها: ایران افغانستان