به روز شده در ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ ساعت ۱۲:۳۸
کد مطلب : ۲۸۹۹۹۷

مهدوی کیا با ۴ آلمانی به ایران می‌آید

مهدوی کیا با ۴ آلمانی به ایران می‌آید
گروه ورزشی: سرمربی تیم فوتبال امید قرار است با ۳ تا ۴ دستیار آلمانی به ایران بیاید.حدود دوماه پیش بود که فدراسیون فوتبال مهدی مهدوی کیا را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی امید معرفی کرد. حالا قرار است مهدوی کیا روز های آینده با دستیاران آلمانی خود به ایران بیاید و قراردادش را نهایی کند.

در همین راستا، شهاب‌الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با بخش اخبار ورزشی شبکه سوم سیما درباره زمان حضور مهدوی‌کیا در ایران گفت: کارهای و توافقات اولیه با مهدی‌کیا انجام شده است و آقای کامرانی‌فر را هم مامور کرده‌ام که او همراه با مهدوی‌کیا کارهای این تیم را انجام دهد.وی ادامه داد: مهدوی‌کیا قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران با سوریه همراه با ۳ تا ۴ دستیار آلمانی وارد ایران می‌شود تا برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهیم.

تیم ملی امید ایران در مسابقات مقدماتی امیدهای آسیا که حکم انتخابی و صعود به مرحله نهایی را دارد با تاجیکستان، نپال و لبنان رو به رو می شود که این رقابت ها به میزبانی دوشنبه، پایتخت تاجیکستان برگزار خواهد شد. تیم صدرنشین مستقیما به مرحله بعد صعود می‌کند و تیم دوم باید امیدوار به کسب یکی از چهار سهمیه تیم‌های دوم گروه‌های یازده گانه باشد.مرحله نهایی این مسابقات که از سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاده است، ۱۱ تا ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ (یک تا ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲) برگزار می‌شود.
برچسب ها: مهدوی کیا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *