N_18_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][27] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_19_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][28] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_20_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> چه کسانی سهمیه بنزین خود را نگرفته‌اند؟ - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۳:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ ساعت ۱۴:۱۰
کد مطلب : ۲۹۱۱۷۸

چه کسانی سهمیه بنزین خود را نگرفته‌اند؟

چه کسانی سهمیه بنزین خود را نگرفته‌اند؟
گروه اقتصادی: با وجود این که سهمیه بنزین این ماه به کارت هوشمند سوخت خودروها واریز شد، اما برخی از رانندگان وانت‌بارها از واریز نشدن دو ماهه مابه‌التفاوت سوخت گله کردند.فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در خصوص این موضوع به تجارت‌نیوز گفت:‌ متاسفانه اطلاعات مربوط به وانت‌بارها از وزارتخانه متولی به دست ما نرسیده است.

سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی قبلا  گفته بود: «اول هر ماه، سهمیه رانندگان واریز می‌شود و بخشی از سهمیه این رانندگان اعتباری است و با استفاده از اطلاعاتی است که از وزارت‌خانه‌های مربوطه دریافت می‌کنیم.»کاهی تاکید کرد: علت واریز نشدن مبالغ اعتباری نرخ سوخت عدم ارسال به موقع اطلاعات به شرکت ملی پخش است.

واریز سهمیه سوخت در روزهای آینده
پیگیری‌ها وزارت کشور حاکی از این است که این وزارت‌خانه هنوز هم اطلاعات مورد نیاز را به شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ارسال نکرده است.این وزارت‌خانه توضیح می‌دهد: متاسفانه هنوز این اطلاعات ارسال نشده اما تاخیر دو ماهه نبوده است و زمان سررسید پرداخت مابه‌التفاوت سوخت وانت‌بارها روز ۳۰ مرداد ماه بوده و تنها دلیل تاخیر هم تعطیلات یک هفته‌ای بود.

وزارت کشور همچنین  قول پرداخت مابه‌التفاوت رانندگان را در چند روز آینده داد: تاخیر پیش آمده حدود یک هفته است و قرار است در همین چند روز آینده مابه‌التفاوت رانندگان وانت‌بارها پرداخت شود.این در حالی است که به جز رانندگان وانت‌بارها، قبلا رانندگان اسنپ هم نسبت به عدم پرداخت سهمیه بنزین خود معترض بودند.
مرجع : تجارت نیوز
برچسب ها: بنزین