به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۳
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۴ ساعت ۰۹:۰۳
کد مطلب : ۲۹۱۶۵

۴ بازی تدارکاتی تیم ملی در آفریقا و اروپا

گروه ورزشي: دبیرکل فدراسیون فوتبال اعلام کرد: دومین اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در جام جهانی در اتریش برگزار خواهد شد.
۴ بازی تدارکاتی تیم ملی در آفریقا و اروپا
مهدی محمدنبی درباره نشست سرمربی تیم ملی فوتبال با کفاشیان به سایت فدراسیون فوتبال اظهار داشت: ظهر پنج‌شنبه نشست سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با علی کفاشیان برگزار شد و کارلوس کی‌روش برنامه‌های تیم ملی را به طور کامل ارائه کرد. کی‌روش در این نشست از بازدید خود از آفریقای جنوبی و اولین کمپ تیم ملی در این کشور گزارشی را ارائه کرد. بر همین اساس قرار شد تا اولین اردوی تیم ملی از 22 فروردین‌ماه که حدود 20 روز ادامه خواهد داشت، در آفریقای جنوبی برگزار شود. در این کمپ 2 بازی تدارکاتی نیز برای ملی‌پوشان پیش بینی شده است.

سرپرست تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین خاطر نشان کرد: تیم ملی 17 اردیبهشت 93 به تهران باز خواهد گشت و پس از 4 روز استراحت از 22 اردیبهشت‌ماه به اروپا سفر می‌کند و در اتریش علاوه بر انجام تمرینات پی‌درپی 2 بازی دوستانه برگزار می‌کند و 27 می 2014 (6 خرداد 93) به تهران بر می‌گردد. نبی همچنین تصریح کرد: 31 می 2014 (10 خرداد 93) تیم ملی یک بازی دوستانه در تهران برگزار خواهد کرد و 2 ژوئن 2014 (12 خرداد 93) به سائوپائولو عزیمت می‌کند و تا پایان بازی‌های ایران در رقابت‌های جام جهانی در برزیل خواهد بود.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان گفت: حریفان تدارکاتی که برای تیم ملی مشخص شده، پس از قطعی شدن از سوی کی‌روش، نام‌شان از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد. ضمن اینکه تیم ملی در 14 اسفندماه 92 با تیم گینه نو در تهران بازی خواهد داشت. در این نشست علی کفاشیان، مهدی محمدنبی، کارلوس کی روش و امید جمالی حضور داشتند.