به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۸
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ ساعت ۱۶:۲۳
کد مطلب : ۲۹۱۶۹۲

فضای مجازی عربده‌کشی سر چهارراه است

فضای مجازی عربده‌کشی سر چهارراه است
گروه سیاسی: امام جمعه مشهد متذکر شد: این فضای مجازی عربده‌کشی سر چهارراه است و زمانی که شایعه‌پراکنی در فضای مجازی صورت بگیرد دولت باید کار خود را رها کند و جو را آرام و به پاسخ به شبهات بپردازد؛ وظیفه مردم این است که به شایعات دامن نزده و پس از تحقیق در مورد مسائل آن را باور کنند.
  سیداحمد علم‌الهدی  تصریح کرد: وظیفه مجلس شورای اسلامی است این است که بر کار دولت نظارت کند و جلوی تخلفات را بگیرد.
وی با بیان اینکه مسئولان تا جایی که ممکن است به مردم وعده ندهند، گفت: وظیفه مردم دامن نزدن به شایعات، وظیفه مجلس نظارت بر دولت و وظیفه دولت حضور میان مردم و زندگی به سبک آن‌ها است.
 علم‌الهدی، اظهار کرد: در هفته دولت، اولین جلسه‌ای که کابینه دولت سیزدهم برای آن به محضر مقام معظم رهبری رسیدند، مقام معظم رهبری رسالت جدیدی را برای این دولت مشخص کردند که در دولت‌های قبلی این رسالت وجود نداشت و آن رسالت بازسازی و ترمیم اعتماد عمومی مردم به دولت بود.
وی با بیان اینکه اعتماد مردم به نظام خدشه‌دار شده است، ادامه داد: چرا اعتماد مردم به نظام مهم است؟ در دولت‌های دیکتاتوری جریان حاکم به مردم کاری ندارد و خود را متکی به قدرت و ثروتی می‌داند که مردم را دچار محرومیت کرده، اگر آموزش و پرورش متولی خوبی پیدا کند، دوران ستمشاهی را برای این نسل تبیین می‌کند. برای بازسازی اعتماد مردم به نظام، مردم و دولت و مجلس هر کدام وظایفی دارند؛ وظیفه مسئولان این است که مانند مردم زندگی کنند تا مردم آن‌ها را از خود و مانند خود بدانند و اعتماد کنند.
وی افزود: کار دومی که دولتمردان باید انجام دهند این است که تا جایی که ممکن است وعده ندهد؛ کار را انجام دهند و بگویند این کار را انجام دادیم؛ سه وعده تاکنون داده شده است؛ اول اینکه وزیر بهداشت گفته است تا پنج ماه دیگر و سالروز پیروزی انقلاب تمام مردم واکسینه می‌شوند، یعنی بیش از ۹۰ میلیون دوز واکسن باید تزریق شود.علم الهدی با بیان اینکه باید جهادگرانه برای این سه وعده بدوند، یادآور شد: ۲ وعده دیگر یک میلیون شغل و یک میلیون مسکن تا سال آینده است که باید عملی شود تا اعتماد مردم بازگردد.

 
برچسب ها: فضای مجازی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۰/۰۶/۱۲ ۱۸:۲۳
اظهارات علم الهدی موجب ننگ و سر شکستگی جامعه میباشد (376601)
۱۴۰۰/۰۶/۱۳ ۰۹:۰۰
در فضاي مجازي اكثر چيزهايي را كه بالا دستي ها در ابتدا انكار مي كنند، بعد از چند روز اثبات مي شود
مردم هم معمولا با بررسي منبع خبر آن را ارزيابي مي كنند
حالا چه كساني عربده كشي مي كنند؟ (376607)
۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۱۶:۲۷
اعتماد مردم خدشه دار شده به خاطر اینه که مسئولین حقوق نجومی میگیرن و هر روز دارن همه چیز رو برای مردم گرون و گرونتر میکنن ... وضعیت اقتصاد رو درست کنید مردم اعتمادشون خدشه دار نشه ، ساعت به ساعت این گرون شد و اون گرون شد دیگه مسخره کردید مردم رو (376634)
۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۱۶:۳۸
فکر اعتماد مردم هستید یه کم وضعیت اقتصاد رو درست کنید حقوق مردم به این پایینی و جنسها هر روز گرون میشه این که نشد زندگی ، خدا رو خوش نمیاد حتی پادشاه ها هم وضعیت مردم کشورشون براشون مهم هست ما که کشور اسلامی هستیم این وضعیت مردم حقشون نیست که از غذای روزانه هم محروم دارن میشن مسئولین هم فقط نگاه میکنن، عدالت نیست مردم محروم از همه چیز، مسئولین در رفاه و خوشی (376635)