به روز شده در ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ ساعت ۱۰:۴۱
کد مطلب : ۲۹۱۷۷۸

نقد‌هایی بر بازی کریستن استوارت در «اسپنسر»

نقد‌هایی بر بازی کریستن استوارت در «اسپنسر»
گروه فرهنگی: منتقدان حاضر در جشنواره ونیز بازی کریستن استوارت را در فیلم «اسپنسر» ستایش کردند. منتقدان در واکنش به بازی کریستن استوارت در نقش پرنسس دایانا در فیلم «اسپنسر» که روز گذشته ۳ سپتامبر در جشنواره فیلم «ونیز» به نمایش در آمد از کلیدواژه هایی چون «درخشان»، «ظریف» و حتی «جذاب» و «دلفریب» استفاده کردند.

بازیگر فیلم های «گرگ و میش» در فیلم «اسپنسر» سه روز از زندگی دایانا اسپنسر شاهدخت ولز در ایام کریسمس سال ۱۹۹۱ پیش از جدایی از پرنس چارلز را بازی کرده است.رابی کالینز منتقد تلگراف درباره بازی استوارت نوشت: بدون درنگ باید بگویم استوارت برای این فیلم جایزه می برد. او فوق العاده زیبا، غمگین و دیوانه کننده است.

«اسپنسر» را پابلو لارین ساخته است که پیش از این برای ناتالی پورتمن در فیلم «جکی» نامزدی اسکار به ارمغان آورد. «جکی» نیز درباره یکی دیگر از شخصیت های مهم زن دوران معاصر یعنی جکی کندی همسر جان اف. کندی بود.

پیت هاموند منتقد ددلاین نیز درباره بازی استوارت در این فیلم نوشت: نمی توانم درباره عملکرد کریستن استوارت به اندازه کافی حرف بزنم او نقشش را در قالب شخصیتی که توصیفش سخت است به خوبی هدایت کرده است.جاناتان رامنی منتقد اسکرین دیلی نیز درباره بازی استوارت در نقشش پرنسس دایانا گفت: استوارت نیروی خودش را به این نقش می آورد و احتمالا مبارزات گذشته خود علیه وسواس هواداران و فضای رسانه را به این فیلم تزریق کرده است.
برچسب ها: کریستن استوارت
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *