به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ ساعت ۱۴:۵۵
کد مطلب : ۲۹۱۸۹۳

علی عطشانی «لوتریا» را در هالیوود می‌سازد

علی عطشانی «لوتریا» را در هالیوود می‌سازد
گروه فرهنگی: علی عطشانی فیلم سینمایی «لوتریا» را به عنوان دومین فیلم سینمایی خود در هالیوود، دسامبر (آذر) امسال کلید می‌زند. بنا بر اعلام سایت کمپانی امریکن برایت لایت پروداکشنز، فیلمبرداری فیلم سینمایی «لوتریا» به کارگردانی علی عطشانی دسامبر سال جاری (آذرماه) با حضور بازیگران و عوامل هالیوود و مکزیک در شهر مکزیکوسیتی آغاز خواهد شد.
 
داستان این فیلم که بر اساس یک داستان واقعی است حکایت کولبر جوان اهل کردستان ایران است که به کشور مکزیک رفته است.در این فیلم تعدادی از بازیگران و عوامل ایرانی هم حضور خواهند داشت.آنتونیو مونروی بازیگر مطرح سینما و تئاتر کشور مکزیک اولین بازیگر مکزیکی است که به تازگی حضورش در این فیلم قطعی شده است.

کارگردان هم اکنون در حال بازبینی لوکیشن و انتخاب بازیگران مکزیکی، ایرانی و آمریکایی است.عطشانی پیش از این فیلم سینمایی «اولین تولد» را با حضور بازیگران هالیوودی کارگردانی کرده بود و فیلم «لوتریا» دومین تجربه وی در هالیوود است.مهدی منیری تهیه‌کننده ایران و میگل سالیناس تهیه‌کننده اجرایی مکزیک «لوتریا» و مصطفی محمدخانی و پیمان مرادی مجری طرح «لوتریا» هستند. این فیلم محصول کمپانی امریکن برایتلایت فیلم پروداکشنز است.
برچسب ها: سینمای ایران