به روز شده در ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ساعت ۰۹:۳۷
کد مطلب : ۲۹۲۸۳۹

لاپورتا از دلیل جدایی گریزمان گفت

گروه ورزشی: رئیس باشگاه بارسلونا تاکید کرد که سبک بازی گریزمان متناسب با این باشگاه نبود و به همین خاطر این بازیکن به اتلتیکو مادرید بازگشت.
لاپورتا از دلیل جدایی گریزمان گفت
به نقل از اسپورت، آنتوان گریزمان یکی از گرانترین خریدهای تاریخ باشگاه بارسلونا است. این بازیکن فرانسوی نتوانست انتظارات را در آبی اناری ها برآورده کند.
او در ۱۰۲ بازی که برای بارسلونا به میدان رفت ۳۵ گل به ثمر رساند و ۱۷ پاس گل داد. گریزمان در نهایت از بارسلونا جدا شد و به اتلتیکو مادرید بازگشت.
لاپورتا درباره جدایی گریزمان گفت: او نهایت تلاش خود را برای درخشش در بارسلونا انجام داد اما این یک واقعیت بود که سبک بازی او متناسب با تیم ما نبود و در نهایت هم جدا شد.
او ادامه داد: گریزمان بازیکن خوبی است اما همه می دانند که او انتظارات را در تیم ما برآورده نکرد. او شخصیتی مثبت و خوبی داشت و من در پیامی برای او در تیم جدیدش آرزوی موفقیت کردم. او گل قهرمانی ما را در جام حذفی به ثمر رساند. گریزمان می توانست بهتر از این در بارسلونا کار کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *