به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ساعت ۱۴:۲۷
کد مطلب : ۲۹۲۸۵۴

زمان شروع لیگ برتر والیبال مشخص شد

گروه ورزشی: سرپرست کمیته برگزاری رویداد‌ها و مسابقات فدراسیون والیبال از آغاز لیگ برتر مردان با شرکت ۱۴ تیم از دوم آبان‌ماه و به صورت رفت و برگشت خبر داد.
زمان شروع لیگ برتر والیبال مشخص شد
شهرام عظیمی (سرپرست کمیته برگزاری رویداد‌ها و مسابقات فدراسیون والیبال) درباره لیگ برتر امسال اظهار داشت: پس از برگزاری جلسه هم‌اندیشی با مدیران عامل و سرمربیان باشگاه‌های لیگ برتری، انجام نظرسنجی و مباحث مطرح شده در کمیته تعیین وضعیت تیم‌ها، مقرر شد لیگ برتر امسال با نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از دوم آبان‌ماه با شرکت ۱۴ تیم پیکان، سایپا، فولاد مبارکه سپاهان، فولاد سیرجان، شهرداری ارومیه، شهرداری گنبد، شهداب یزد، شهرداری ورامین، مس رفسنجان، پاس گرگان، آذرباتری ارومیه، راه‌یاب ملل مریوان، هورسان رامسر و لبنیات هراز آمل به صورت رفت و برگشت در چارچوب پروتکل‌های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا برگزار شود.
وی تصریح کرد: بدین ترتیب پس از پایان مرحله دوره ای، هشت تیم برتر در مرحله پلی آف برای تعیین مقام اول تا هشتم مسابقه می‌دهند و شش تیم پایین جدول هم مقام‌های نهم تا چهاردهم را تعیین خواهند کرد.
عظیمی با بیان اینکه نحوه برگزاری مسابقات مطابق با نظرات حداکثری مدیران عامل و سرمربیان تیم‌ها تعیین شده است، افزود: در جلسه‌ای که با مدیران عامل و سرمربیان باشگاه‌های لیگ برتر در اردیبهشت‌ماه سال جاری داشتیم در این خصوص بحث و تبادل نظر شد و در نهایت این مدل برگزاری با حداکثر نظرات مثبت مورد موافقت قرار گرفت.
سرپرست کمیته برگزاری رویداد‌ها با اشاره به تعداد تیم‌های شرکت کننده در لیگ برتر امسال، افزود: در آئین‌نامه تعداد تیم‌های شرکت کننده ۱۲ تیم بوده و به فدراسیون اجازه داده شده که با توجه به شرایط و درخواست تیم‌ها، تعداد تیم‌ها را به عدد ۱۴ برساند که بدین ترتیب تیم‌های آذر باتری و راه‌یاب ملل مریوان در صورت رعایت مقررات و شرایط لیگ و فدراسیون می‌توانند به عنوان تیم‌های سیزدهم و چهاردهم در لیگ برتر امسال شرکت کنند و در غیر این صورت لیگ برتر با ۱۲ تیم برگزار خواهد شد.
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان سال ۱۳۹۹ ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با قهرمانی فولاد سیزجان به پایان رسید.
برچسب ها: والیبال