به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ ساعت ۱۷:۲۹
کد مطلب : ۲۹۲۸۹۱

پاسخ تند زیدآبادی به کنایه شریعتمداری

پاسخ تند زیدآبادی به کنایه شریعتمداری
گروه سیاسی: احمد زید آبادی روزنامه نگار و تحلیلگر اصلاح طلب در یادداشتی کوتاه در تلگرام خود نوشت؛ مدیر مسئول روزنامۀ کیهان نوشته است: «حالا یک پیشنهاد منطقی و همه‌پسند در میان است و آن اینکه یک تیپ از مدعیان اصلاحات تشکیل شود و مدعیان اصلاحات جهت اعزام به افغانستان در آن ثبت‌نام کرده و برای مبارزه به پنجشیر و یا هر نقطه دیگر افغانستان اعزام شوند.»
اگر مدیر مسئول کیهان خودش هم به این منطق پایبند باشد، حرفش خیلی هم بی‌حساب نیست.یادم می‌آید در جریان جنگ ۳۳ روزۀ لبنان که مسئولان روزنامۀ کیهان از پشت میزهایشان در تهران با نشر مطالب تحریک‌آمیز بر آتش منازعه در آن کشور بنزین می‌ریختند و لبنانی‌ها را به ادامۀ جنگ تا آخرین قطرۀ خون خود ترغیب می‌کردند، من در یکی از نوشته‌هایم خطاب به آن‌ها نوشتم: خب اگر جنگِ لبنان تا این اندازه برایتان شیرین و لذت‌بخش و نعمت و مایۀ مباهات است، چرا پشتِ میزهایتان در تهران میخکوب شده‌اید و بیدرنگ راهی جبهۀ نبرد با اسرائیل در جنوب لبنان نمی‌شوید؟
اگر چنارهای خیابان، ولی عصر از جایشان تکان خوردند، آن‌ها هم از جایشان تکان خوردند!
به هر حال، خود در جای امن نشستن و دیگران را به جانفشانی فراخواندن، ناپسند است. حال طرف می‌خواهد اصلاح‌طلب باشد یا مدیر مسئول کیهان و یا هر فرد دیگری در هر گوشۀ دنیا!
 
برچسب ها: افغانستان
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۰-۰۷-۱۸ ۱۷:۲۸ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *