به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ساعت ۱۲:۱۷
کد مطلب : ۲۹۳۱۹۶

بارش پراکنده در نقاطی از کشور

بارش پراکنده در نقاطی از کشور
گروه جامعه: یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.امین حسین نقشینه در خصوص آخرین وضعیت آب و هوایی چند روز آینده کشور گفت: تا سه شنبه و چهارشنبه بارش‌های پراکنده‌ای برای سواحل دریای خزر خواهیم داشت. امروز گیلان و مازندران و در ساعات بعدازظهر در غرب هرمزگان انتظار بارش‌های پراکنده وجود دارد.

وی ادامه داد: فردا اردبیل، گیلان، مازندران و پس فردا شمال آذربایجان شرقی و سواحل دریای خزر بارش پراکنده خواهند داشت. این بارش‌ها در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه در سواحل دریای خزر و دامنه‌های شمالی البرز ادامه خواهد داشت.

این کارشناس هواشناسی بیان داشت: اما افزایش نسبی دما در دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل شمال و شمال شرق کشورمان پیش بینی می‌شود. وزش باد شدید امروز و فردا هم در شرق کشورمان به ویژه برای شرق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان تداوم پیدا می‌کند. سه روز آینده شمال و مرکز خلیج فارس و سواحل شرقی دریای عمان مواج و متلاطم خواهد بود.

وی درخصوص آخرین وضعیت جوی پایتخت گفت: برای تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف و آفتابی خواهد بود. طی فردا و پس فردا در اواسط روز وزش باد را شاهد خواهیم بود. اما امشب غبار محلی در تهران شکل خواهد گرفت. بیشینه دمای تهران امروز سی و دو درجه خواهد شد. کمینه دما برای مهرآباد بیست و سه درجه پیش بینی می‌شود.
برچسب ها: هواشناسی بارندگی