به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ ساعت ۱۴:۰۲
کد مطلب : ۲۹۳۲۵۵

برزیلی‌ ها خواستار رسمیت بیت کوین شدند

برزیلی‌ ها خواستار رسمیت بیت کوین شدند
گروه اقتصادی: پس از رسمی شدن بیت کوین در کشور السالوادور، این بار برزیلی‌ها خواهان تبدیل این ارز دیجیتال به پول رسمی کشورشان شدند. نظرسنجی جدید روزنامه Globo نشان می دهد 48 درصد برزیلی ها تمایل به رسمی شدن بیت کوین در کشورشان دارند، در واقع آن‌ها  با اینک ار از اقدام  کشور السالوادور برای رسمی کردن ارز بیت کوین در کشورشان حمایت کردند. 
 
تعداد  برزیلی هایی که می گویند در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نمی کنند به طرز چشمگیری از 33 درصد در سال 2020 به 12 درصد در سال 2021 کاهش یافته است. دلیل اصلی این کاهش چشمگیر، نگرانی های امنیتی و کمبود پول شناخته شده است.

برزیل در بین دیگر کشورهای آمریکای لاتین مانند آرژانتین ، کلمبیا، شیلی و کاستاریکا بیشترین سهم در حمایت از ارزهای دیجیتال را دارد.طبق گزارش U.Today ، برزیل دومین کشور جهان است که راه اندازی صندوق قابل معامله بیت کوین را در ماه مارس تایید کرده است.همچنین در نظرسنجی دیگری حدود  ۲۷ درصد از آمریکایی‌ها از تصویب بیت کوین به عنوان ارز رسمی در کنار دلار آمریکا حمایت کرده‌اند.
برچسب ها: بیت کوین
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *