به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ساعت ۱۴:۳۵
کد مطلب : ۲۹۳۴۸۰

استعلام از رهبری برای قاضی‌زاده هاشمی

استعلام  از رهبری برای قاضی‌زاده هاشمی
گروه سیاسی: نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی برای دفاع از استعفای خود در مجلس با اشاره به آیات قرآن با بیان اینکه فلسفه انتظار، جانبازی و ایثار در حقانیت اسلام است و روح حاکم در انسان منتظر ایثار و شهادت است، اظهار داشت: اصلی‌ترین تفاوت انقلاب اسلامی در همین نقطه انتظار، فداکاری و کمال‌طلبی است که انقلاب اسلامی در عصر انسان مدرن احیا کرده است.
امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی  با قدردانی از مردم و نمایندگان مجلس و به ویژه مردم استان خراسان رضوی، افزود: مطمئن هستم که همکاران با توانایی بیشتر جای بنده را پر خواهند کرد؛ امیداریم سرباز خوبی برای نظام باشیم و هر جا سنگر بود، سنگربان خوبی باشیم.
وی گفت: موضوع استعفا نیست موضوع رفتن از سنگر مجلس به سنگر بنیاد شهید و امور ایثار ران و رزمندگان است.قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به برخی انتقادها از جمله انتقاد حسینی نماینده مجلس مبنی بر اینکه رهبری گفته‌اند که نمایندگان به دنبال قدرت‌طلبی نباشند، با به شهادت گرفتن امیرآبادی فراهانی تصریح کرد که استعلامی آیت الله رئیسی از مقام معظم رهبری گرفته اند، ایشان فرموده‌اند «هر کجا برای تقویت دولت نیاز بود می‌توانید از نیروها استفاده کنید». همچنین در ماده ۱۲ اساسنامه سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران آمده است که رئیس این سازمان با پیشنهاد رئیس جمهور به رهبری انتخاب می‌شود. چون از چند جهت اذن انجام شده است جای نگرانی وجود ندارد. 
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ۱۹:۱۴
شما ها جدا خجالت نمی کشید ؟ آب بکشید دهانتان را بعد از مولا علی سخن بگویید .
کدام تکلیف ؟ کدام سنگر ؟ (376889)