به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ساعت ۱۶:۱۴
کد مطلب : ۲۹۳۵۰۶

شارژ مالی استقلالی ها قبل از بازی با الهلال

گروه ورزشی: بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان استقلال پیش از مصاف با الهلال پرداخت شد تا میزان دریافتی آنها به 80 درصد برسد.
شارژ مالی استقلالی ها قبل از بازی با الهلال
بازیکنان استقلال که پیش از سفر به دبی برای دیدار با الهلال دچار مشکلات مالی شده بودند و حتی بازیکنانی نظیر مرادمند، دانشگر و مظاهری به دلیل عدم دریافت مطالباتشان در ابتدا و با کاروان این تیم راهی امارات نشده بودند، حالا و در آستانه دیدار با این تیم عربستانی شارژ مالی شدند.
باشگاه استقلال امروز بخشی از قرارداد فصل گذشته بازیکنان را پرداخت کرد. در همین راستا میزان دریافتی بازیکنان فصل گذشته استقلال به حداقل ۸۰ درصد رسید و هیچ بازیکنی کمتر از ۸۰ درصد دریافتی نداشته است تا بدین شکل آبی ها پیش از نبرد حساس برابر الهلال شارژ مالی شده و با روحیه بالایی به مصاف حریف خود می رود.
گفته می شود که این مبلغ بابت حق فروش مهدی قایدی بوده که امروز بخش قابل توجهی از مبلغ فروش این مهاجم بوشهری به حساب آبی ها واریز شده و مدیران استقلال نیز بلافاصله اقدام به پرداخت حقوق معوقه بازیکنان خود کرده اند.
استقلال فردا شب و در دیداری حساس از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت 21:30 در ورزشگاه زعبیل دبی به مصاف الهلال می رود.
برچسب ها: باشگاه استقلال