به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ ساعت ۲۲:۲۶
کد مطلب : ۲۹۳۵۶۰

نشست خبری دیدار حساس استقلال - الهلال

گروه ورزشی: سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ۱۰ روز پیش تیم ملی سوریه در ایران بازی کرد، چه فرقی بین بازیکنان تیم ملی سوریه و الهلال است؟
نشست خبری دیدار حساس استقلال - الهلال
فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: خیلی خوشحالم در باشگاه الوصل هستم. خاطرات خوبی از حضور در این باشگاه دارم و از همه مهمتر با آدم‌های بسیار خوبی مانند کاپیتان راشد مدیر فعلی باشگاه الوصل کار کردم که از ایشان تشکر ویژه می‌کنم. الوصلی‌ها در این یک هفته تمام امکانات را در اختیارمان قرار گذاشتند و کمال همکاری را با ما داشتند.

مجیدی: چه فرقی بین بازیکنان الهلال و سوریه است؟

وی در ادامه افزود: خوب می‌دانیم فردا بازی بسیار سختی برابر الهلال عربستان داریم. از نظر من، الهلال بهترین تیم عربستان است و ما سعی کردیم در هفته گذشته روی تمام نقاط ضعف و قوت تیم عربستانی کار کنیم و امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال یادآور شد: روراست باید بگویم با مشکلات و کارشکنی‌های زیادی به این بازی رسیدیم، اما خیلی قاطعانه به هواداران استقلال این پیغام را می‌دهم که مطمئن باشند بازیکنان ما با تمام وجودشان برای استقلال بازی خواهند کرد.
مجیدی در واکنش به اینکه گفته می‌شود مشکلات تیمش زیاد است و در حال حاضر هم یکی از دروازه‌بان‌ها و مربیان استقلال به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، گفت: نه تنها من، بلکه همه بازیکنان تصمیم گرفته‌اند درباره مشکلات فکر نکنیم و تمرکزمان برای دیدار فرداست. سؤالات زیادی در ذهن ماست که بدون جواب باقی مانده است. دور مقدماتی مسابقات در عربستان انجام شد که در گروه سختی قرار گرفته بودیم. همان‌جا از فدراسیون فوتبال عربستان تشکر کردم که بازی‌ها را به بهترین نحو ممکن برگزار کردند. ما با زحمت بازیکنان به‌عنوان تیم نخست صعود کردیم و حق‌مان است که در خانه خودمان بازی کنیم، حالا چرا در ایران بازی نمی‌کنیم جوابش را نمی‌دانم! تیم ملی سوریه 10 روز پیش در ایران بازی کرد، چه فرقی بین بازیکنان سوریه و عربستان وجود دارد؟
وی همچنین خاطرنشان کرد: ما دبی را به این خاطر انتخاب کردیم که ایرانی‌های زیادی دارد، اما بازی فردا هم بدون تماشاگران است. اگر بازی را ببریم، دوباره بازی بعدی در عربستان خواهد بود که باز هم دلیلش را نمی‌دانم!
سیاوش یزدانی نیز در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و الهلال عربستان اظهار داشت: خیلی خوشحال هستم که با استقلال در این مرحله حضور دارم. این برای من یک انگیزه و تجربه خوب است.

یزدانی: بازی استقلال و الهلال، ال‌کلاسیکوی آسیا است

وی افزود: فردا با یکی از تیم های بزرگ آسیا بازی داریم و این بازی به ال کلاسیکوی آسیا معروف است. ما از یک گروه خیلی سخت در مرحله مقدماتی صعود کردیم و با کلی انگیزه و اراده در امارات حضور داریم.چند بازیکن اصلی و با تجربه که در مرحله قبل حضور داشتند را از دست دادیم اما یکمسری بازیکن جدید به ما اضافه شدند. متاسفانه لیگ ما هنوز شروع نشده و هنوز آماده نیستیم اما این مسائل دلیل نمی شود که با موفق نشویم. ما نماینده ایران هستیم و امیدوارم فردا از حق مردم کشورمان دفاع کنیم.
مدافع استقلال در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه چرا بازیکنان بزرگ این تیم در تیم ملی فوتبال به صورت فیکس بازی نمی کنند عنوان کرد: تیم ملی ایران بازیکنان خیلی بزرگی دارد.اکثر بازیکنان ملی پوش ایران لژیونر هستند. من بعد از یک مصدومیت طولانی به تیم ملی دعوت شدم و منطق می گوید من نتوانم بازی کنم. بازی کردن من به نظر سرمربی بر می گردد. هر بازیکنی دوست دارد برای تیم ملی کشورش بازی کند و من هم دوست دارم نماینده خوبی از استقلال در تیم ملی باشم.
لئوناردو ژاردیم سرمربی الهلال در نشست خبری پیش از بازی با استقلال ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: من در مورد روش خود با الهلال و تغییر آن نسبت به سال‌های گذشته چیزهای زیادی شنیده‌ام اما فقط روی نقاط قوت کار می‌کنیم از جمله نحوه حفظ توپ و حمله به روش‌های مختلف.

سرمربی الهلال: بازی با استقلال برایمان مهم است

وی افزود: ما برای رسیدن به اهدافمان در تمام تورنمنت‌ها رقابت می‌کنیم و بازی با استقلال هم برایمان اهمیت دارد.
سرمربی الهلال تصریح کرد: در دوره‌ای که مسابقات به دلیل بازی‌های ملی تعطیل شد، فرصت خوبی بود تا یک بازی تدارکاتی انجام بدهیم و به بهترین شکل آماده شویم.
ژاردیم درباره احتمال بازی با یک یا دو مهاجم تاکید کرد: آنچه برای ما اهمیت دارد تحرک بازیکنان و مالکیت توپ است که انواع مختلفی از راه حل های هجومی را به ما ارائه می‌دهد؛ صرف نظر از اینکه با یک مهاجم بازی می‌کنید یا دو مهاجم.