به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ساعت ۱۴:۲۹
کد مطلب : ۲۹۳۷۲۱

تقدیر رئیس اتاق ایران از ۵ استاندار برتر در تسهیل رویه‌های کسب‌وکار

گروه اقتصادی: رئیس اتاق ایران بر اساس اجرای طرح ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی مرتبط با محیط کسب‌وکار مربوط به فصل بهار ۱۴۰۰ از اقدامات استانداران ۵ استان تقدیر کرد.
تقدیر رئیس اتاق ایران از ۵ استاندار برتر در تسهیل رویه‌های کسب‌وکار
رئیس اتاق ایران طی نامه‌ای به استانداران مرکزی، آذربایجان غربی، زنجان، سمنان و مازندران از اقدامات صورت گرفته توسط آن‌ها و دستگاه‌های اجرایی مرتبط، بابت ارتقای شاخص‌های محیط کسب‌وکار مربوط به فصل بهار سال جاری تقدیر کرد.   

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران براساس ماده ۴ قانون بهبود مستمر محیط کسب‌وکار، موظف به پایش محیط کسب و کار و ارائه شاخص­‌های مربوط به سیاست‌گذاران و تصمیم­‌گیران کشور به صورت ملی، استانی، فصلی و فعالیتی است.

به همین منظور طرح پایش ملی محیط کسب‌‎وکار به صورت فصلی ازسال ۱۳۹۵ و طرح ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی مرتبط با محیط کسب‌وکار به صورت سالانه از سال ۱۳۹۷ برگزار و نتایج آن­‌ها نیز به صورت عمومی منتشر می‌­شوند. 

براساس نتایج به دست­‌آمده از مجموع اجرای این طرح‌­ها از ابتدا تا پایان فصل بهار سال ۱۴۰۰، استان­‌های مرکزی، آذربایجان غربی، زنجان، سمنان و مازندران در  زمینه بهبود وضعیت محیط کسب‌وکار و همچنین ارزیابی دستگاه‌­های اجرایی مرتبط با محیط کسب‌وکار در سطح استان، دارای بهترین عملکرد بوده و به ترتیب حائز رتبه­‌های برتر در سطح کشور شده‌­اند.

بدین ترتیب غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران از تلاش­‌ها و اقدامات سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی، محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، فتح‌الله حقیقی استاندار زنجان، علیرضا آشناگر استاندار سمنان و احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران، مجموعه دستگاه­‌های اجرایی، دست‌اندرکاران مرتبط با فضای کسب‌وکار و به ویژه فعالان اقتصادی آن استان که نقش به‌سزایی در کسب این موفقیت داشته­‌اند، تقدیر کرد.
مرجع : پایگاه خبری اتاق ایران
برچسب ها: غلامحسین شافعی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *