به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ساعت ۱۸:۲۳
کد مطلب : ۲۹۳۷۹۵

پرسپولیس در تاجیکستان مشکی می‌پوشد

گروه ورزشی: رنگ لباس دو تیم پرسپولیس ایران و استقلال تاجیکستان در بازی فردا مشخص شد.
پرسپولیس در تاجیکستان مشکی می‌پوشد
با اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس ایران و استقلال تاجیکستان، امروز به صورت آنلاین برگزار شد. در این جلسه مقرر گردید؛ میزبان مسابقه با لباس یک‌دست سفید برای بازیکنان و زرد برای دروازه‌بان و تیم پرسپولیس با لباس یک دست مشکی برای بازیکنان و سبز برای دروازه‌بان در میدان حضور پیدا کنند. رنگ لباس داوران هم از میان فیروزه‌ای یا قرمز خواهد بود.
این بازی راس ساعت ۲۰ به وقت محلی(۱۹:۳۰ به وقت ایران) آغاز خواهد شد و تیم ها باید حداقل از ۹۰ دقیقه قبل، در رختکن باشند. بر اساس زمان بندی صورت گرفته، خودروی حامل بازیکنان پرسپولیس در ساعت ۱۸ روز سه شنبه، هتل محل اقامت را ترک خواهد کرد. مسافت تا ورزشگاه ۱۵ دقیقه خواهد بود و ۱۵ دقیقه هم برای اجرای پروتکل‌های ضد کرونا در نظر گرفته شده است تا تیم وارد رختکن شود.
طبق اعلام صورت گرفته، همه بازیکنان پرسپولیس مجوز حضور در این بازی را دارند ولی شماره سه استقلال به نام آندری مشنکو، محروم است. همچنین نکته جالب این است که لباس اول هر دو تیم پرسپولیس و استقلال قرمز رنگ است ولی در این بازی تیم‌ها از پیراهن‌های دوم خود استفاده خواهند کرد.