به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ساعت ۱۰:۵۴
کد مطلب : ۲۹۴۰۹۰

مکزیک میزبان تازه «جنایت بی‌دقت»

مکزیک میزبان تازه «جنایت بی‌دقت»
گروه فرهنگی: فیلم سینمایی «جنایت بی‌دقت» به کارگردانی شهرام مکری در تازه‌ترین حضور بین‌المللی‌اش به عنوان یکی از هشت فیلم بخش مسابقه در جشنواره فیلم  گوآنا در مکزیک به نمایش درخواهد آمد. به گزارش ایسنا، جشنواره گوآنا از سال ۱۹۹۸ شروع به فعالیت کرده و امسال بیست و یکمین دوره خود را  در  مکزیک برگزار می‌کند. این فستیوال در بخش‌های سینمای بین‌الملل، سینمای مکزیک، فیلم‌های مستند و کوتاه آثار متنوعی را برای شرکت در بخش‌های رقابتی پذیرفته است.
 
‎در میان 8 فیلم بخش مسابقه بین الملل در کنار «جنایت بی‌دقت» مجموعه‌ایی از فیلمهای منتخب جشنواره‌های سینمایی سال گذشته از کن و برلین تا ونیز و لوکارنو و از کشورهایی نظیر فرانسه، بلژیک، برزیل، فنلاد و ... شرکت دارند.

 این رویداد سینمایی از هفته آینده شروع می‌شود و در مجموع ۱۸ داور به قضاوت فیلم‌ها در بخش‌های مختلف جشنواره خواهند پرداخت.   نسرین میرشب از کمپانی دریم لب فیلم توزیع و پخش بین المللی فیلم را برعهده دارد. «جنایت بی‌دقت »تا کنون در بیش از بیست جشنواره بین‌المللی حضور داشته و  نمایش‌های جشنواره‌ای آن همچنان ادامه دارد.
‎این فیلم محصولی از موسسه فرهنگی هنری کارنامه است و نگار اسکندرفر تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *