به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ساعت ۲۰:۲۴
کد مطلب : ۲۹۴۲۴۲

محاکمه آقازادگان خواست عموم مردم است

محاکمه آقازادگان خواست عموم مردم است
گروه سیاسی: نماینده درگز در مجلس گفت: اعاده اموال نامشروع و محاکمه خائنان به ملت و سوء استفاده کنندگان از موقعیت های اجتماعی و آقازادگانی که عامل مشکلات مردم شدند خواست عموم مردم است.
حسن رزمیان مقدم گفت: همت و تلاش جهادی دولتمردان باید جایگزین افرادی شود که مردم را از پشت شیشه دودی ماشین خود رصد می کردند و آن قدر خانه نشین و دور کار بودند که زخم بستر گرفته و از حضور بین مردم وحشت داشتند.   تقاضا ما از دولت انقلابی این است که  مواظب جریان تحریف و وارونه نشان دادگان عظمت،کارایی نظام و همچنین فرصت طلبانی که درصد نفوذ در بدنه نظام بوده با درایت نقشه شوم آن ها را نقش بر آب کند.
وی  بیان کرد: اشتغال جوانان و اقشار زیادی که منتظر فرصت کاری بوده،تهیه مسکن ارزان قیمت برای فاقدین مسکن،تامین معیشت قشر های آسیب پذیر،تثبیت قیمت ها و مبارزه با گرانفروشی های سرسام آور درخواست اولیه مردم است.وی عنوان کرد: در مسائل هسته ای باز اعلام می کنیم که مذاکره جزء اتلاف وقت چیزی نیست و نتیجه ای نخواهد داشت مگر این که آمریکایی ها تمام تحریم ها لغو کند و ایران  با راستی آزمایی اطمینان حاصل کند که آن ها در حال اجرای قوانین بین المللی هستند آنگاه مذاکره معنا پیدا خواهد کرد.
وی اظهار کرد: عدم تامین نهاده های دامی برای ۳۶۰ هزار دام سبک و ۸ هزار دام سنگین،خشکسالی،کمبود نقدینگی مردم محروم مرزی را متحصل نموده و دام ها در حال تلف شدن هستند و زمین های کشاورزی بلا استفاده ماندند. چرا تامین نهاده های کشاورزی و دامداری انجام نمی‌شود ؟ فصل کشت و خرید و بذر و کود فرا رسیده است نوش دارو بعد از مرگ سهراب چه سود؟
تهدید مردم توسط بانک ها جهت باز پرداخت وام های معوقه در این اوضاع که با خشکسالی،کمبود نهاده‌ها و نقدینگی روبرو هستند جز نا رضایتی چه سودی دارد ؟ در ضمن بسیاری از خسارت بیمه خشکسالی پرداخت نشده است.نبود تضمین برای خرید محصولات کشاورزی مردم را بیچار کرده برای مثال سیب درختی که تنها محصول کشاورزان منطقه می باشد خریدار ندارد، این در حالی است که شهرستان درگز رتبه اول این محصول را در کشور دارد.وی افزود: محصولات دیگر کشاورزی مانند کشمش و مشابه آن در انبارها باقی مانده و منتظر عنایت دولت می باشد؛جاده درگز به کبکان مطالعاتش از سال ۸۵ آغاز شده اما تاکنون به اتمام نرسیده است در حالی که اگر این پروژه تکمیل می شد، با توجه به تردد روزانه ۷۰۰ کامیون در این مسیر،هزینه سوخت این کامیون ها هزینه ها را جبران کامل خواهد کرد.

 
برچسب ها: مجلس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *