به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ساعت ۲۲:۲۲
کد مطلب : ۲۹۴۲۵۷

اثری از تصمیم و مدیریت وجود ندارد

اثری از تصمیم و مدیریت وجود ندارد
گروه سیاسی: رئیس مجلس گفت: هیچ اثری از تصمیم و مدیریت در کشور وجود ندارد و کسی نمی‌داند چاره و راهکار کار کجاست.
محمدباقر قالیباف، در نشست "مرکز نوآوری  خانه خلاق قوه مقننه" لب به انتقاد از نحوه اداره این کشور گشود.
قالیباف از "ساختار اداری و اجرایی ناقصی" سخن گفته که از سال‌های دور به ارث مانده است. می‌گوید این ساختار قادر به تطبیق خود با فناوری نیست و مانع از تحول می‌گردد.
او با اشاره به  آشفتگی هزینه کردن بودجه در ایران، گفت: «در اوج اینکه عنوان می‌شود ما پولی در کشور نداریم، حداقل ۱۶۰ میلیارد دلار فقط برای انرژی فسیلی هزینه می‌کنیم، در حالی که می‌دانیم ۵۰ درصد این انرژی فسیلی هدر می‌رود.»
رئیس مجلس سپس به ناترازی در همه عرصه‌های اقتصادی و اجتماعی اشاره كرد و گفت:زمانی که دولت ۱۶۰ میلیارد دلار درآمد دارد، با پدیده تورم روبه‌رو هستیم و آنگاه که درآمد به ۲۰ میلیارد دلار می‌رسد، باز نیز کشور با تورم دورقمی روبه‌رو است.قالیباف گفت: در اینجا می‌یابیم که هیچ اثری از تصمیم و مدیریت در کشور وجود ندارد ولی وقتی در جلسات می‌نشینیم به قدری طرح مسئله می‌کنیم که هیچ کس نمی‌داند چاره و راهکار کار کجاست.رئيس مجلس در عین حال از مسئولان این کشور انتقاد کرده که با در اختیار داشتن "کمترین داده‌ها" اقدام به اتخاذ "بزرگ‌ترین تصمیم‌ها" می‌کنند.قالیباف نتیجه این عدم برخورداری از مدیریت صحیح را در این نکته می‌بیند که هیچ گرهی از مشکلات ایران گشوده نمی‌شود و هر بار گره تازه‌ای نیز بر مشکلات اضافه می‌گردد. 
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *