به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ ساعت ۱۳:۴۵
کد مطلب : ۲۹۴۳۰۱

لئو مسی خواهش هوادار حریف را قبول کرد!

گروه ورزشی: لیونل مسی، ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن در اولین تجربه اروپایی خود با لباس این تیم ناکام ماند.
لئو مسی خواهش هوادار حریف را قبول کرد!
لیونل مسی بعد از 17 سال بازی برای بارسلونا در لیگ قهرمانان، در تابستان امسال از این تیم جدا شده و به پیشنهاد پاری سن ژرمن پاسخ مثبت داد. امشب و در دیدار این تیم فرانسوی و کلوپ بروژ در لیگ قهرمانان، مثلث رعب آور لیونل مسی، نیمار و کیلیان امباپه در ترکیب ثابت این تیم قرار گرفتند و اوضاع برای هیچ کدام از این سه بازیکن در اولین تجربه خوب پیش نرفت.
نیمار در این دیدار موفق به گلزنی نشد. کیلیان امباپه نیز در اوایل نیمه دوم و در دقیقه 50 دچار مصدومیت شده و جای خود را به مائورو ایکاردی داد. لیونل مسی در جریان 90 دقیقه نتوانست دروازه کلوب بروژ را باز کند تا درخشش این مثلث مشهور به بازی های بعدی موکول شود. البته در دقیقه 29 مسی می توانست دروازه حریف را باز کند و بدشانس بود که ضربه اش به دیرک دروازه برخورد کرد.
لیونل مسی که دیر به اردوی پاری سن ژرمن اضافه شده بود، هنوز به هماهنگی لازم با دیگر ستاره های تیم نرسیده و به نظر می رسد با گذشت زمان این موضوع حل خواهد شد. کریستیانو رونالدو، ستاره جدید منچستریونایتد دیشب و در اولین دیدار اروپایی خود برابر یانگ بویز موفق به گلزنی شد تا فاصله او و لیونل مسی در صدر جدول گلزنان بیشتر شود. در نهایت ستاره شماره 30 پاری سن ژرمن در این دیدار تنها یک اخطار گرفته و پاریس نیز در دیداری غیرمنتظره برابر رقیب نروژی متوقف شد تا اولین شب حضور لیونل مسی در ترکیب مطابق انتظار این بازیکن پیش نرود.


 

 

 

 

 

 
جالب اینجاست یکی از هواداران کلوب بروژ پیش از بازی از مسی خواسته بود به آنها رحم کنند و به نظر این بازیکن خواسته هوادار تیم بلژیکی را اجابت کرد.
 
برچسب ها: لیونل مسی