به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : ۲۹۴۴۸۵

قصور پزشکی جان خواننده جوان را گرفت

قصور پزشکی جان خواننده جوان را گرفت
گروه حوادث: یک خواننده ۱۹ ساله به اسم کریستوفر چافی پس از ۱۲ بار معالجه به پزشک عمومی جان خود را از دست داد. به گفته برادر چافی او به دلیل درد‌های طاقت فرسا در قفسه سینه‌اش ۱۲ بار به پزشک عمومی خود مراجعه کرد، اما پزشک او علت درد این خواننده را پیدا نکرد به همین دلیل هنگامی که درد‌های چافی افزایش یافت خانواده‌ او را به بیمارستان Castle Hill منتقل کردند. پزشکان بعد از آزمایش‌های فراوان کشف کردند در قفسه سینه او یک توده وخیم وجود داشته، اما به دلیل دیر مراجعه کردن به بیمارستان، دیگر راهی برای درمان او وجود نداشت و سرانجام چافی جان خود را بر اثر ابتلا به سرطان ، عدم تشخیص درست و به موقع پزشکان از دست داد.

پس از مرگ این خواننده جوان، برادر 17ساله او که اکنون 30سال سن دارد برای شادی و سربلندی روح او در مسابقات مارتن لندن شرکت کرد و توانست مدال طلای این رشته ورزشی را از آن خود کند و 200 پوند نیز برنده شود. او درباره این سوال که جایزه را به چه کسی تقدیم می‌کند پاسخ داد:" من این طلا و جایزه را به برادر مرحومم تقدیم میکنم و برای کمک به یک خیریه از این پول استفاده می‌کنم."
مرجع : باشگاه خبرنگاران
برچسب ها: حوادث جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *