به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ ساعت ۱۷:۳۷
کد مطلب : ۲۹۴۵۴۵

پرتاب اشکان دژاگه به لیگ یک قطر

گروه ورزشی: اشکان دژاگه که سه فصل متوالی در تیم فوتبال تراکتور حضور داشت، با عقد قراردادی به تیم سقوط کرده الشحانیه قطر پیوست.
پرتاب اشکان دژاگه به لیگ یک قطر
دژاگه که پس از ترک اردوی تراکتور در میانه‌های لیگ بیستم، بدون تیم بود و شنیده‌هایی مبنی بر مذاکراتش با تیمهای ایرانی  از جمله استقلال هم به گوش می‌رسید، در نهایت مقصد بعدی اش را انتخاب کرد و به فوتبال قطر بازگشت.
بنا بر آنچه که در استوریهای بازیکنان  این باشگاه آبی‌پوش قطری که در این فصل به دسته پایینتر سقوط کرده قابل مشاهده است ، الشحانیه توانسته نظر دژاگه را جلب کند تا ملی پوش سابق فوتبال ایران به این تیم ملحق شود؛ تیمی که  برای صعود به لیگ ستارگان تلاش می‌کند.
 دژاگه پیش از این  در تیم العربی حضور داشت؛ تیمی که البته در سطح اول لیگ قطر حاضر بود و حالا او برای بازگشت به لیگ ستارگان، باید یک فصل  را در لیگ دسته اول سپری کند.

اشکان دژاگه در آستانه پیوستن به استقلال - تابناک | TABNAK
 
ستاره سابق تیمهای فولام و ولفسبورگ قبل تر در مصاحبه ای با روزنامه بیلد آلمان گفته بود به بوندسلیگا برمی‌گردد اما ظاهرا او موفق به پیدا کردن باشگاهی در کشوری از آن به فوتبال ایران معرفی شد،نشده است.همچنین با وجود تمایل استقلالی‌ها او حضور در قطر را به بازی در لیگ دشوارتر ایران ترجیح داد.
پیش از این مسعود شجاعی، رامین رضاییان و مهرداد پولادی از بین بازیکنان ایرانی در الشحانیه بازی کرده بودند؛ البته زمانی که این تیم در لیگ ستارگان حضور داشت.
هدایت الشحانیه برعهده نبیل انوار قطری است و در کادر او یک مربی ایرانی به نام سعید یونسی به عنوان دستیار اول دیده می‌شود.
برچسب ها: اشکان دژاگه