کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

الگوبرداری جوانان شباب الاهلی از قایدی

29 شهريور 1400 ساعت 1:15

گروه ورزشی: بازیکنان تیم زیر 21 سال شباب الاهلی، از شادی بعد از گل مهدی قایدی الگوبرداری کردند.


مهدی قایدی شب بسیار خوبی را در هفته چهارم ادنوک لیگ امارات پشت سر گذاشت. او که در ابتدای نیمه دوم برابر الشارجه به میدان آمد، 2 گل برای شباب الاهلی به ثمر رساند و روی یک گل نیز تأثیر مستقیم داشت و در پیروزی 4 بر 3 تیمش، نقش اصلی را ایفا کرد.
درخشش باشوی کوچک با پیراهن شباب الاهلی، بازتاب فراوانی در رسانه های اماراتی داشت و هواداران شباب الاهلی نیز از این قضیه و درخشش قایدی خوشحال بودند. باشوی کوچک در شب گلزنی برابر الشارجه شادی های بعد از گل جالب توجهی را به نمایش گذاشت که به نظر می رسد مورد توجه بازیکنان تیم های پایه شباب الاهلی نیز قرار گرفته است.
 

 
تیم فوتبال زیر 21 سال شباب الاهلی، روز گذشته در دیداری از هفته چهارم لیگ جوانان و زیر 21 ساله ها، به مصاف الشارجه رفت و با نتیجه 3 بر صفر از سد این تیم عبور کرد. در پایان این مسابقه، بازیکنان جوان شباب الاهلی در پایان بازی، ژست خاص قایدی و شادی بعد از گل او را تکرار کردند.
صفحه رسمی شباب الاهلی در اینستاگرام نیز با انتشار این تصویر، مهدی قایدی را زیر این پست تگ کرد. باشوی کوچک یکی از عناصر مهم و کلیدی تیم جدیدش محسوب می شود و علاوه بر مدیران، کادرفنی و هواداران شباب الاهلی، حالا بازیکنان آکادمی این تیم نیز از حضور قایدی در ترکیب تیمشان خوشحالند و از او الگو برداری می کنند.
 


کد مطلب: 295046

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/295046/الگوبرداری-جوانان-شباب-الاهلی-قایدی

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir